Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék által folyamatosan...

Az ellenzék által folyamatosan keltett negativitás be tudja folyásolni az emberek kedély állapotát?

Figyelt kérdés
Mennyire káros hogyha álandóan csak rossz dolgokról beszélnek, ajhogy mifelénk mondják, káricsálnak?
2023. márc. 25. 10:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
amennyire én megfigyeltem az "ellenzékiséggel" azért nem ritkán jár együtt az összereccsent mentális állapot
2023. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire káros, hogyha hazugságokat ültetnek a népezet fejébe a kormánypropaganda, és a nagyrészt kormány által uralt média által?
2023. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Mellesleg a helyesírást meg rég tanították, ugyi? Ennyit az "összereccsent mentális állapotról". Lol
2023. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
szerintem nagyon rossz lóra fogad az a honk-honk amelyik helyesításról szóló vitába akar kezdeni
2023. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az állandó negativitás nyilván káros.
2023. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
#4 "Helyesítás", meg a mondatot kis betűvel kezdjük. Mesélj még, madárka. Egyébként én sem fideszes, sem ellenzéki nem vagyok, mindkettő egy olyan színház, ahol az előadás végén mi takarítjuk fel a szemetet.
2023. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Akkor mégegyszer.

Az ellenzéknek az a dolga,hogy rámutasson a kormány hibáira,negatívumaira.

A kormánynak meg az lenne a dolga,hogy ezeket mérlegelje,de ez eszükbe se jut.


Kezdjük ott,hogy orbánék 2002 és 2009 között be se jártak a parlamentbe,mert a "haza nem lehet ellenzékben".Viszont vagy 500szor feljelentték az akkori kormányokat brüsszelben,sajnos fordítva már nem tetszik nekik.orbánék kiüresítették a demokratikus berendezkedésünket,nem csoda,hogy itt tartunk.

2023. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem kevés pszichomókus, meg egyéb mentális szagértők állnak a kormány mögött, akik tanácsára erre is építenek, hogy a folyamatos károgás, meg anyázás nem sok embernek szimpatikus, ez is a malmukra hajtja a vizet.

De ahogy elnézem, a legtöbb politikusnál ez így működik.

2023. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%

Igen, kérdező, rossz hatással van a magyar társadalomra az állandó mindenszarizmus ami ömlik a médiából.

Szerencsére van egy olyan szer, ami mégis fenn tartja a társadalom józan ítélőképességét: a valóság.

Bármennyire is ömlik az ellenzékből, hogy inden IS a legrosszabb, ettől még mindenkinek van szeme és látja, hogy messze sokkal jobb most az élet a maga nehézségeivel, gondjaival és hatalmas inflációjával együtt is, mint volt akkor amikor ők voltak kormányon.

EZ a valóság pedig mindig kijózanító és ezért is van zsinórban negyedszerre Orbán kormány ekkora többséggel.

2023. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
9-es, te mit szívsz? Én is kérek!
2023. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!