Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocializmusban hátránynak...

A szocializmusban hátránynak számított a csajozásban, ha valaki KISZ-es volt?

Figyelt kérdés
A besúgó című sorozatban mutatják be úgy, hogy mikor azt mondják egy csajnak, akivel táncol egyik srác, hogy KISZ-es, azután otthagyja. Pedig igazából azok alapozták meg jól a karierrjüket, akik közel voltak a tűzhöz és fiatal korukban kialakítottak egy jó kapcsolatrendszert. Mondjuk most is van egy ilyen, hogy lányok nem díjazzák, ha fideszes valaki, Tinderen sokszor kiírják, hogy az olyanok húzzák balra őket, de fordítva még sosem láttam, hogy az ellenzékiség lenne kizáró ok.

2023. márc. 25. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Inkább előnynek. A filmben szereplő csaj lehet hogy kulák volt, vagy imperialista.
2023. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Szinte mindenki KISZ-tag volt, úgyhogy nem nagyon jelentett sem előnyt sem hátrányt
2023. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Inkább előnynek pláne annál a csajnál aki szerette a pénzt. Már akkor is az volt hogy aki KISZ-tag az később könnyen lesz egyenlőbb az egyenlőnél.
2023. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Az egész KISZ-ben a KISZ-iskolák voltak a legjobbak: én voltam vagy 6-7-szer szerte az országban.

Mindegyik olyan volt mint egy igazi nyilvános ház; életemben nem kaptam meg annyi nőt, mint a KISZ iskolákban. Ott gruppoztam először.

2023. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!