Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy globális tömegpszichózis kellős közepén vagyunk?

Figyelt kérdés

Nemcsak nekem tűnt fel, hogy az emberek viselkedésével valami nagyon nincs rendben.


- támogatják a háborút (vagy oroszpártiak vagy ukránpártiak, békepártiság helyett)

- normalizálják, hogy ma a férfiak nők és a nők férfiak

- egyre több az öngyilkosság, vagy a támadás

- nő az általános frusztráció és az agresszióra való hajlam

- soha nem látott ingerültség, és válás figyelhető meg

- nem produkálódik a kultúra, hiányzik a normális művészet



Nem akarom konteó irányába elvinni, de nekem hihetetlen a viselkedés, ami most jellemző az emberek többségére. A pszichózis önmagában veszélyes, hiszen az érintettek nem tudják, hogy benne vannak.



2023. márc. 25. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
96%
Egy bolond százat csinál.
2023. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
14%
#19: Úgy látom, te már alaposan elmélyedtél a thaiföldi szokásokban. Bogárevés, ladyboyok, a mai világ a te játszótered.
2023. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
86%

"Beszéljünk inkább arról, hogy miért nem akadnak fenn az emberek, hogy bogarakat akar etetni velük az EU."

Konkrétan ki és mikor akart veled bogarat etetni?

2023. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
4%
22es Igen szerencsére bár azért egy Thaiföldi utazás nem olcsó mulatság nem akarsz kölcsön adni pár milliót ?
2023. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
84%
15: Az emberek rettentő naívak és buták. Mai napig ha én elkezdem hogy az élelmiszereket milyen dolgokkal tömik, engem néznek hülyének. A gyártók meg gondolhatják, ÓÓ ha ezek ezt így is megeszik, akkor ebből nagyon jól ki tudunk jönni. Így lesz a nutella 50%-a pálmazsír, aztán 60, aztán 70. Keresik a küszöböt. Nincs kedvem további példákat írni, de minden téren ez van.
2023. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
36%
Egy idő után minden birodalom összeomlik, most az USA fog, illetve a Nyugat. Egy ideig még a csúcson vannak, de előbb-utóbb összeomlanak. A vége előtt nő az aberráció, degeneráció a társadalomban. Férfiak nőnek öltöznek, szexualitás, hajléktalanok, őrültek, gyújtogatók, masszív bevándorlók döntik meg az államokat, degenerált művészet. Egy időre megmentheti a birodalmat valami, pl. háborúkat szít. Most azt látjuk, hogy Amerikában már van BLM, a dollárt kezdik lecserélni más államok, Amerikát szenilis öregemberek vezetik, megy a bevándorlás, minden elképzelhető aberrációt kitalálnak (ami igazából a marxizmus egyik ága). Emellett van túlnépesedés, a technológia túlzott fejlődése, klímaváltozás, energiaválság, stb.
2023. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
Én sem vágom ezt a bogaras cuccot. Valaki elmagyarázná, miről van szó?
2023. márc. 25. 21:10
 28/67 A kérdező kommentje:
27: wow, pontosan összefoglaltad azt, amit gondolok!
2023. márc. 25. 21:11
 29/67 anonim ***** válasza:
4%
25ös Aztán te veszed meg ezeket és eszed szépen ugyanúgy mint mások xdd Mármint én értem hogy zavar ez engem is irritál hidd el, csak ezt imádom hogy valaki felszólal ellene de ugyanúgy veszi tovább mert nincs alternatíva tenni senki nem tesz semmit. Amúgy meg nutella helyett lehet venni csirkét sovány húst rizst meg zöldségeket meg lehet vizet is inni, érdekes módon én elég jól elvagyok ezekkel nincs szükségem arra hogy mindenféle mesterséges szrt egyek szóval ti bajotok ha ilyenekkel tömitek magatokat. Ugyanezt tudom mondani a 30 százalékos bogaras válaszolónak is, hogy ha ennyire zavar vegyél marha húst meg csirkemellet, aztán meg van oldva a dolog, de ha neked ilyen olyan hiper szuper chips kell meg nasika a pocikádba akkor meg ott a bogár hami
2023. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
4%
26os Hát ha téged kiviszlek oda meg a piros lámpás negyedbe akkor biztosan, köszi szépen hogy felajánlod a segítségedet meg a hátsó részedet igazán rendes vagy :)
2023. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!