Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a koronavírus?

Hová tűnt a koronavírus?

Figyelt kérdés

Megszűnt létezni?

Olyan hasznosak az oltások, hogy már nem kell újat felvenni soha?

A koronavírust felváltotta a háború?



2023. márc. 28. 21:19
1 2
 1/16 árokpart ***** válasza:
73%
Visszaszorult, megszelidült. A spanyolnátha sem tartott örökké.
2023. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

A covid egy olyan gumicsont volt ami lejárt.

A vírustagadóknak nincs mit hisztizniük, a vírusrettegőknek meg nincs mitől remegniük.

2023. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
DE van helyette influenza.
2023. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Én már nem tudom hogy mit higyjek.de amióta végigoltották a lakosok java részét azóta valahogy megszűnt a covid létezni,ez tény.eközben pedig:

[link]

2023. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Kínából még jött egy új variáns. Az UFO-k váltják a koronavírust, a háború csak köztes átvezetés.
2023. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

A covid nem tűnt el, csak az történt amiben reménykedtek a szakemberek is - az influenza szintjére gyengült.

A kollégáim fele covidos volt pár hónapja, én a másik felével meg még ősz végén voltam az - harmadszorra.

Most mérföldekkel könnyebben viseltem én is meg a családom megfertőződött tagjai is mint az előző két évben a másik variációkat, azok nagyon durvák voltak. Az ősszel viszont egy nagyon magas több napos láz volt a legnagyobb gondunk csak. Viszont cserébe szinte rögtön utána az influenzát is elkaptam, mivel le volt gyengülve a szervezetem, de már hamarabb visszamehettem dolgozni, már nem olyan hosszú a karantén.

2023. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kialakult a nyájimmunitás.
2023. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
59%
Köszöni szépen, jól érzi magát. Csak mostanra már megtanultunk együtt élni vele és nem ismeretlen számunkra, így már nem okoz egészségügyi vészhelyzetet.
2023. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
#8 Az sem mellékes, hogy már nem kerül miatta annyi ember kórházba a megfertőződöttek közül, mint korábban.
2023. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

6) ez értelmezhetetlen mivel a mutációk útján egyre veszélyesebb variánsok jöttek létre.Mi az hogy szelídült?Valami bizonyítékot linkelj róla.

9) miért nem?a legtöbb oltakozó már nem védett.

2023. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!