Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Putyin berágott Orbánra?

Figyelt kérdés
Most szakítottak Orbánnal? Orbán hogy teszi túl magát ezen? Tudja, hogy számára Biden nem az igazi, nem tudja őt úgy szeretni, mint Putyint. Vége az álompárnak? 😭

2023. márc. 31. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Hát kérdező, ez van akkor ha hülyeségeket beszélsz és nem figyelsz a valóságra.

Megmondtuk milliószor neked, hogy Orbán nem Putyin haverja, de te csak nyomtad tovább ezt az ostoba szöveget.

Most meg állsz és nem érted ami történt, mert szembe jött veled a valóság és megmutatta, hogy Orbán valóban nem haverja Putyinnak.

Talán legközelebb nem a 444-nek és a többinek kell figyelni a meséire hanem a valóságra és akkor nem fogsz ilyen helyzetbe kerülni, hogy nem érted mi történik.

2023. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szegémy fideszesek...úgy tűnik most már csak a nyugat seggét érdemes nyalni? 😥
2023. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szinház az egész világ, és benne minden élő Orbán és Putyin.
2023. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak egy troll kérdés
2023. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%
Támogatom. Putin Vladimir azt a hábit indította meg, amit Orbánnak már 16-ban kötelessége lett volna, csak gyáván elsunnyogott. Most mit csinál Orbán? Gyáván kihátrál mögüle. Mit ne mondjak én is dühös lennék.
2023. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
#5 Aki a hábi szót használja az nem lehet idõsebb 14-nél.
2023. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Le lettem pontozva mert azt írtam troll kérdés. Nézzétek milyen stílusban és hangnemben írta ki. Szarkazmus
2023. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Semmiféle berágásról nincs szó egyébként. De a szankcióháború már csak ilyen, mindig jönnek válaszlépések is.
2023. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Én örülök neki ha szakítottak , Putyin erősen háborúpárti, Viktor saját bevallása alapján nem az tehát nem passzolnak egymáshoz.
2023. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Arra azért már szite mindenki rájött már régen hogy egy nyelvel egyszerre csak egy segget leht nyalni. :))))))
2023. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!