Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazók akarnak...

Baloldali szavazók akarnak maguknak sok problémát?

Figyelt kérdés

Ha valaki érzékeli a valóságot magakörül akkor bizonyosan nem baloldali pártokra szavaz. (Neve ellenére a jobbik is ide sodródott)

Mivel mégis van néhány szavat a baloldalon úgy gondolom ezek az emberek szeretik ha rosszul megy a soruk, és rosszat akarnak az országnak. Miért teszik ezt magukkal?



2023. márc. 31. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Balos vagyok szeretnék migránsokat a szomszédomban, transznemű óvó-bácsikat a gyermekeim nevelőjeként, magas adókat, fizetős EÜ-t, stb.
Balos vagyok én se értem Fletó és bandája miért akarja tönkretenni az országot.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

1. Jelenleg is több ezer migráns van a magyar gyárakban.

2. Transznemű óvóbácsikról még külföldön sem nagyon hallottam, és a transznemű óvóbácsi ponthogy nőből lett férfivé operálva, szóval alapból óvónéni volt.

3. Jelenleg is világrekorder a 27%-os ÁFA kulcsunk, plusz a baloldal épp csökkenteni akarja az adókat.

4. Az egészségügy már most is fizetős, tekintve hogy lassan csak magánban kapsz ellátást, de még ráadásul a TB-t is fogják közben ADÓ formájában.

+1: a balosok többsége utálja Fletót, én is. De ha közte és a Fidesz között kell választani, inkább Fletó...

2023. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:
90%

Hazug vagy kérdező, vagy társtettes?


Ugye nem sértődsz meg a kérdésen.

2023. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Jobboldaliak megpróbálják megèrteni a baloldali jelentését kihívás (lehetetlen)
2023. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Baloldali vagyok, de a DK, Momentum, Jobbik stb sok minden csak nem baloldal. A baloldalhoz legközelebb a Schiffer-féle LMP állt
2023. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#5 Meg a Párbeszèd.
2023. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

#6


Az csak retorikában. De éles helyzetben mindig a neoliberálisokkal állt össze.

2023. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
jaja, az elmúlt 12 évben annyira jól mentek a dolgok! közpénz parazita vagy, kérdező?
2023. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem a baloldali szavazok szavazzak meg rendre 2/3-dal a fideszt ciklusrol ciklusra.
2023. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez a szavazás a kérdés alatt olyan volt, mint a nemzeti konzultáció kérdései. :-)))
2023. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

"Ha valaki érzékeli a valóságot magakörül akkor bizonyosan nem baloldali pártokra szavaz."


Marmint a fidesz-fele alternativ valosagra gondolsz?

2023. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!