Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan hatekonyak az arsapka...

Ha olyan hatekonyak az arsapkak az inflacio ellen, akkor miert nalunk van egyutt arsapka es rekordmagas inflacio kombo?

Figyelt kérdés
Es ha olyan jok az arsapkak az inflacio ellen, akkor miert nem tesznek meg tobb termekre arsapkat?

2023. márc. 31. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert Brüsszel, meg Gyurcsány, meg háború, meg Covid. Ezt mindenki tudja.
2023. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

Nem tök mindegy?

Meg tudtok venni mindent, amit eddig? Meg. Minden bolt fullon, mindig. Mindenki vásárol, mindenki felújít, mindenki építkezik, még egy autót vesz, nyaral, wellnessezik. Szóval ne panaszkodjon senki.

2023. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A Kettes válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget, tipikus fideszes agymosott ember, na Kedves kérdező hát ezért vannak ársapkák és ezért olyan jók, mert a hozzá hasonló agymosott bajnokokat nem érdekli mi van az Országban csak Fidesz legyen.
2023. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

3-as, Krva nagyot tévedsz, nem vagyok fityisz szavazó. Szerintem inkább Te vagy szemellenzőt viselő ember, akinek nem tetszik az igazság.

Annak, aki eddig is mélyszegénységben élt, annak még nehezebb lett. Velük eddig sem törődött senki, ezután sem fog.

Az összes többire pontosan igaz, amit fentebb leírtam. Mindenkinek van mindenre, és teljesen mindegy ki van éppen kormányon, sír az összes mindig, közben mindene megvan. Csak hát magyarok vagyunk, muszáj állandóan panaszkodni, meg károgni.

2023. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
4es Talán azért sír mindenki, köztük én is, mert ugyanannyi a fizetésem mint tavaly, és oké hogy megtudok venni mindent, csak az nem mindegy hogy a fizetésem hány százalékát költöm rá, ráadásul úgy hogy az uniós bérek listáján a legalján vagyunk, ami több mint szánalmas főleg ilyen drágulások mellett. Ha szerinted ez hogy normális bért és nem tízszeres árakat akarok szemellenzős hozzáállás és nem vagy Fideszes szavazó akkor nagyobb gondok vannak itt az országban mint gondoltam, mert ezek szerint nemcsak a 3 millió szavazó a birka hanem mégtöbb :).
2023. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!