Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nézik le annyira...

Sokan miért nézik le annyira a Bayer show-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Bayernek egész jó humora és beszélőkéje van, látszik, hogy olvasott is sokat és jó műsort csinál. Élvezem mikor kiosztja a migránsokat és az LMBTQ-t, azok jó poénok. 😁

2023. ápr. 1. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert undorító ahogy megnyilvánul. A stílus. Így egyszerűen 1 közszereplő nem beszélhet nyilvánosság előtt. De a legszomorúbb az egészben hogy erre van igény.
2023. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Mert a libsik szeretik dekára megszabni, hogy mit és hogyan szabad mondani nyilvánosan, és mit nem. Az őrjöngő majmok az RTL-es műsorokban érdekes módon nem zavarja az érzékeny kis lelküket.
2023. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Jó poénok? Hát ja, van akinek a béka segge alatti szint is jó.
2023. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Nincs aki korlátozza és élvezi. Ocsmány ember.
2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas figura. Egy értelmes ember nem így fogalmaz meg véleményét.
2023. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
#4: Mondom én libsik, ti korlátozni akartok mindenkit, hogy csak libsi véleményt mondhasson, és libsin viselkedhessen. Titeket kellene bekorlátozni, azt gondolom.
2023. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha tetszik és humorosnak találod, akkor nézd/hallgasd.

Nekem egyáltalán nincs szükségem ilyesmire.

2023. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy bunkó, alpári barom. Pankotai Lili kutya füle hozzá képest, mikor káromkodik.
2023. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
En megneztem a legnepszerubb musorokat (ahol Schifferrel es Varga Judittal beszelget), szerintem egesz jo, van egy olyan is, ahol Gulyas Marcival beszelgetnek a Trianonrol, azt szinten megneztem es tetszett. De csak ugy, Bayer Zsoltot nem nagyon szoktam nezni, mert korbekorbe ugyanarrol karomkodik.
2023. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy utolsó alpári bunkó paraszt proli stílusa van Bayer Zsoltnak. Kb az is a réteg, akit meg tud szólítani. Jó humor, és értelmiségi? Hagyjuk már. Értelmes ember tud értelmesen intelligens módon megnyilvánulni. Bayer erre képtelen.
2023. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!