Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A születési nemnek megfelelő...

A születési nemnek megfelelő önazonosság abszurdum?

Figyelt kérdés
Ha kívülről írják elő, hogy minek kell megfelelni, akkor az nem önazonosság.

2023. ápr. 21. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem például teljesen megfelel, aminek születtem, és ezzel az emberek nagy többsége ugyanígy van.

Nekem nem írta elő senki, hogy minek érezzem magam, neked igen?

2023. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

1es, neked nem, és az emberek többségének sem, de ettől nem kell mindenkinek ugyanúgy éreznie és valaki érezheti úgy, hogy rossz testben született.


Körülöttem az emberek többsége szereti a pálinkát, én már a szagát sem birom és rosszúl leszek tőle, akárhogy is eröltetik.

2023. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
A gyerek befolyásolható, a kisgyerek extrém mértékben az. Gyakorlatilag az lesz belőle, amivé neveled. Na, ezért kell a ferde hajlamúakat távol tartani az óvodáktól, iskoláktól.
2023. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
3as, engem a szüleim heteroszexualitásra neveltek, heteroszexuális környezetbe születtem, heteroszexuális mintákat láttam magam körül és mégse vagyok heteroszexulási. Velem van gond, vagy a szüleimmel, vagy a környezetemmel?
2023. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4%
Snassz.
2023. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
A te dolgod, ha nem akarsz megfelelni a nemedhez kapcsolódó elvárásoknak, de attól még a nemed az marad, ami a DNS-edbe van kódolva.
2023. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Nincs előírva semmi. Az egy szimpla biológiai tény, hogy milyen neműnek születtél.
2023. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%

#4 Vannak olyan esetek, akiken még maga a JóIsten sem segíthet.

Azt hiszem te ilyen lehetsz :D

Amúgy lehet akkor történt veled valami amikor olyan kicsi voltál amire nem is emlékszel. Valami oka van, hogy aberrált lettél, hidd el.

2023. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
8as, persze, mert olyan véletlenül sincs, hogy saját magamtól lettem ilyen és semmilyen külső körülmény sem befolyásolt, még véletlenül sincs ilyen.
2023. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%

"persze, mert olyan véletlenül sincs, hogy saját magamtól lettem ilyen és semmilyen külső körülmény sem befolyásolt, még véletlenül sincs ilyen."

Tekintve hogy a genetika maximum hajlamosítani képes, elég irreális lenne azt képzelni, hogy semmilyen külső körülmény nem játszott szerepet ebben.

2023. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!