Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vagy elégedett...

Mennyire vagy elégedett Karácsony Gergely főpolgármesterrel?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Teljesen korrekt, hozta amit elvártam..
Kicsit többet vártam tőle.
Nem vagyok elégedett.
Ő lehetne a következő kormányfő.
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Közlekedés és Biodóm területén katasztrofális, másban meg olyan semmilyen.
2023. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
A méhlegelők nagy ötlet. Ha kijön a köjál azt mondom : nem lom. Csótánylegelő😂
2023. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Annyi forrasmegvonas meg extra adoteher ellenere is kepes volt kb ugyanazt a szintet hozni mint Tarlos, akihez viszont omlott a fideszes penz, az azert szerintem jelent valamit.
2023. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
3: Teljes mértékben egyetértek. Nyilván lehetett tudni, hogy lejtett a pálya, de volt egy világjárvány, rengeteg forrásmegvonás, emelt adók és mégis az van amit írsz. Kár, hogy ezt sokan nem látják, hanem a médiában mantrázott ellenségeskedés megy.
2023. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DK-s ***** válasza:
100%
Kezdetben nagyon rühelltem, de úgy tűnik hogy kezdenek leszállni a golyói. Ideje volt. Ha így folytatja, még a végén meg is kedvelem!
2023. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Van pár dolog amit megcsinálhatott volna, ami kevés pénzbe kerül, de nem csinálta meg. Biciklisávok felfestése se egy tul jó ötlet volt.


a programja 80%át nem teljesitette.


DE mivel válságok vannak, és a fidesz is furja budapestet mint állat. Kiegyezek egy jó döntetlenbe.

2023. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha vannak golyoi a csávonak. Akkor bevezeti a Tiborcz adót, amit a választási kampányába is megigért. Emelett bevezetném a Mészáros adót is.
2023. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!