Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus, hogy az ország...

Nem ironikus, hogy az ország romokban (infláció, státusz törvény) az ellenzék pedig egy új irreleváns LMBTQ törvény megírásával van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnt fel?

2023. máj. 3. 09:05
A kérdező szavazást indított:
igen. Olyan az ellenzék, mintha nem is lenne
részben. Azért dolgoznak is valamit időnként
nem. Jól csinálják, csak nehéz átlátni
41 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez nem troll kérdés, azonnal dobj egy linket, hol olvastad ezt!
2023. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
TV-ben láttam. De egy linket dobhatna is valaki. Köszi!
2023. máj. 3. 09:12
 3/29 A kérdező kommentje:
2023. máj. 3. 09:15
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ti is elismeritek, hogy romokban az ország...


Ilyet mondani és a vadhajtásokat posztolni...

Baj lehet ebből!

2023. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ti. Elfogulatlan vagyok, nem vagyok sem fideszes sem mi hazánkos
2023. máj. 3. 09:19
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Köszönöm a linket.


Attól, hogy egy törvénybe beleírnak még 1-2 bekezdést (ill. erre irányuló javaslatot beterjesztenek egyes ellenzéki képviselők), attól még nem lesz kevesebb idejük és energiájuk foglalkozni a tanárok vagy a gazdaság problémáival.

2023. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Ez a guruló dollárok ára.
2023. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

a vashajtások nem médium, ezért nem is tudják sajtóperelni mint a prostisrácokat, origó, m1, tv2 stb.


Ha valaki magánvéleménybe azt írja a világ legjobb dolga pacallal enni a nutellát kb annyit ér a vadhajtások.

2023. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Nemcsak az lmbtq, hanem az egyéb dolgok/mozgalmak/stb. iránti gyűlöletbeszéd törvényi korlátozása is alapból izzadságszagú, mert 99,9%-ban bizonyíthatatlan és konkrétumok nélkül értelmezhetetlen. Már csak ebből adódóan sem értem, hogy mégis hogyan gondolták? Vagy a burkolt cél valójában a lejáratás, ellehetetlenítés lenne 1-2 ilyen mondvacsinált ürügy alapján?

Mert ha a cikkben szereplő okoskák olyan besúgórendszer alapján képzelik el, akkor sajnos meg kell jegyeznem, hogy bizony „nem rohad messze az alma a fájától”.

Mondjuk az is érdekes nézőpont, hogy ez nem sértené a szólásszabadságot egészen véletlenül? Mert ilyen alapon ez bizony egy diktatórikus törvényke lenne… 🤡

2023. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
@9 Nem sértené, a gyűlöletbeszéd nem képezi a gondolati szabadság részét a világ jelentős részén, így Magyarországon sem.
2023. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!