Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Pankotai Lili azért...

Vajon Pankotai Lili azért ismétel évet, mert a tüntetéseken részt vett, csak ráfogják a hiányzásra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 5. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdeztem erről egy mesterséges inteligenciát és arra a következtetésre jutott, hogy találgatás helyett erről a kérdésről az adott személyt kellene megkérdezni.
2023. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Nem lehet, hogy a tüntetéseken részvétele miatt lett meg a sok hiányzása?
2023. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%
Még ha évet is ismétel, akkor is több az esze annak a lánynak, mint a fideszesek nagy részének (összesen).
2023. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem, azért ismétel, mert nem járt rendesen iskolába.
2023. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Megvolt neki az 5 perc hírnév, most meg jó " kifutófiú "", mondja amit mondani kell és csak saját amgát égeti.
2023. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

"Még ha évet is ismétel, akkor is több az esze annak a lánynak, mint a fideszesek nagy részének (összesen)."


A Fideszesek között is vannak értelmesek, Lili meg igazából semmi igazán különlegeset nem alkotott, csak szidta a rendszert, hogy mit csinálnak a tanárokkal és az milyen szörnyű, ehhez nem kell túl sok ész.

2023. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy tudom iskolát kellett váltania, mert a "nagy keresztény, az a pa férfi az anya nő" iskolából (amit említett) ugye kirakták.

Namost... rég voltam iskolás, de úgy emlékszem, hogy 2-3 hónap alatt nem lehet elég jegyet összeszedni ahhoz, hogy legit tanéved legyen. Márpedig az új iskolájában tuti nem volt elég jegye ehhez.

Akkor meg marad az osztályozóvizsga, ami augusztusban van a pótvizsgákkal együtt, vagy évismétlés.


Eleve, még le se zárták a tanévet, honnan jött hát a hír, hogy neki évet kell ismételnie?:D Ahhoz előbb le kéne zárni a tanévet, nem? :D

2023. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Mi nem ment neki?

A roma kultúra?

Esetleg az LMBTQ?😂😂😂


Vicc az egész.

Aztán ez készül Nyugatra 😂

2023. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Általában azok ismételnek évet, akik vagy betegség/egyéb ok miatt hiányoznak sokat. Vagy hülyék tanuláshoz. A bolsevik üdvöske az utóbbi miatt.
2023. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Dirty Lili egy ikon lett.
2023. máj. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!