Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted szégyen Orbán...

Progizo kérdése:

Szerinted szégyen Orbán Viktor Kárpátaljáról tett mondatának kivágása a rádióinterjújából és a kormány gyávaságának bizonyítéka?

Figyelt kérdés

„Ukrajna egy része ősi magyar föld, ami most Ukrajnához tartozik” – ezt a részt vágták ki Orbán Viktor miniszterelnök mára már megszokottá vált reggeli, Kossuth Rádióban adott interjújából."


[link]


Ezegyszer mondott valami értelmeset is, de azt is kicenzúrázták végül, bizonyára hogy meg ne sértsék szegény jó ukránok lelkivilágát.

Pedig szomszédaink annyiszor belegyalogoltak és fognak még a miénkbe, akkor a magyarság miért nem mondhatja ki az igazságot?



2023. máj. 6. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak külpolitikai tanácsadóik, akik kb üvölthettek.


Ezért kellett kivágni.

2023. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez is azt bizonyítja hogy egyre kattantabb az ember
2023. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1.: "Vannak külpolitikai tanácsadóik, akik kb üvölthettek."


Úgy látszik, nálunk a külpolitikai tanácsadók a "tanuljunk meg kicsik lenni" szintjén vannak, míg amikor pl. Basescu a tiszai román határt emlegette, a román külpolitikai tanácsadók tapsoltak az örömtől, szokás szerint.

2023. máj. 6. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted Basescu a jó államférfi mintapéldánya?
2023. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szégyen Orbán Viktor Kárpátaljáról tett mondata.
2023. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Fake news.


[link]

2023. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4.: "Szerinted Basescu a jó államférfi mintapéldánya?"


Román szempontból bizonyára az.

De melyik román ne akarná, ne szeretné országa még nagyobbá tételét? A Moldáviával való újraegyesülést is a népesség több mint 70%-a támogatja a legutóbbi felmérés szerint.

2023. máj. 6. 11:28
 8/11 A kérdező kommentje:
#6.: Ez jó hír, bár nem tudom, igaz-e, hogy valóban műszaki hiba okozta-e a mondat kimaradását? Gyanús. Kíváncsi vagyok, képes lesz-e megvédeni majd a saját mondatát az ukránok valószínű ellenreakcióitól?
2023. máj. 6. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

[link]



Ma derült ki jelhiba volt csak.

2023. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9.: Ne legyen igazam, de gyanús nekem egy ilyen jelkimaradás. Akárcsak annakidején az országgyűlési választásokkor a számítógépes rendszer összeomlása.
2023. máj. 6. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!