Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy LMBTQ jogi aktivistaként...

Nagy LMBTQ jogi aktivistaként dolgozhatok közigazgatásban?

Figyelt kérdés
Régióra szívemen viselem az LMBTQ mozgalmat, magam is biszexuális férfi vagyok, viszont szívesen dolgoznék a közigazgatásban, úgy tudod nem olyan nehéz munka és nyugisabb, mennyire fér össze ez a két dolog Szerintetek?
2023. máj. 6. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen, nyugodtan dolgozhatsz ott. Legalább a jobb melokat nem veszed el tőlem.
2023. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Dolgozhatsz természetesen hacsak nem egy vérfideszes nyomorult lesz a főnököd, hiszen ott csak a saját melegek vannak elfogadva, pl Kocsis Máté, Szájer Jóska, stb stb.
2023. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Dolgozhatsz, de ha az aktiviskodásodat és a munkádat egybekevered, akkor jogosan fognak kirúgni. Bár tudjuk, akkor jön a sírás majd mindenütt, hogy azért rúgtak ki, mert meleg vagy. Nem azért fognak kirúgni. Ha nyugton maradsz nem fognak bántani, de ha visszaélsz ezzel, vagy összekevered a munkáddal és a hivatalban is megpróbálsz mindenkit meggyőzni, akkor ne sírj majd, mert jogos lesz az ellened irányuló harag.
2023. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Igen, minden további nélkül. Csak az jelent akadályt, ha valaki pl. szereti a hazáját.
2023. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Felesleges megpróbálnod mert nem fogod megállni hogy hogy a munkahelyeden is aktivistáskodj és utána jogosan fognak kirúgni.

Keress egy olyan amerikai multit ahol divat az LMBTQ hónap. Ott magad alá fogsz élvezni a gyönyörtől mert szivány zászlócskákat tehetsz minden leveled aljára. Igaz a magyar kollégák rühellni fognak de ez nem számít.

2023. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

3-as


Mit takar az, hogy "az aktiviskodásodat és a munkádat egybekevered" ?


Nem hiszem ,hogy az okmányirodában a pult mögött két jogosítvány kép készítése között meleg brosúrát osztogatna... xD

2023. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Kormányváltás után biztosan.. De hogy ez mikor lesz 20 vagy 50 év múlva.. Sajnos ez van, szabadság megint a béke(a) feneke alatt ...
2023. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha az a szabadság hogy lmbq aktivisták zaklatnak úton útfélen akkor nem kérek belőle. Ma már attól homofób vagyok vagy antiszemita ha nem állok ki naponta tizszer a melegjogok mellett és nem emlékezem meg hetente a holokausztról.
2023. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Hol zaklatnak naponta bárkit is aktivisták?

Engem egyszer sem zaklattak mesélj merre jársz, hogy folyamatosan zaklatva vagy?

2023. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Engem ne érzékenyítsenek se reklámokkal se plakátokkal.

Lassan már nem gyártanak olyan amerikai filmet ahol nincs benn a kötelező elemként egy meleg pár.

Tudom ne menjek utcára, ne nézzek tévét ha zavar.

2023. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!