Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reális, hogy a Mi...

Mennyire reális, hogy a Mi Hazánk nagyobb támogatottságú lesz, mint a DK és a következő választáson nagyobb százalékkal jutnak a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az ellenzéket már csak ez a két párt alkotja érdemben. Én nem tartozom egyikhez sem, fideszes sem vagyok, de úgy tűnik, mintha a Mi Hazánk egyre jobban jönne fel, főleg azért mert tényleg odateszik magukat, a fiatalabb réteget, ellenben a DK-val meg tudják jobban szólítani, ami azért is fontos, mert Magyarországon szinte minden párt a nyugdíjas réteg megszólítására törekszik leginkább.
2023. máj. 10. 11:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy nincs megosztó tagjai, mint pl. egy Gyurcsány vagy Dobrev. Nem belpesti értelmiségiek, vagy lecsúszott máshonnan átpártolt politikusok vannak jelen.
2023. máj. 10. 12:00
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Semmi
2023. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Teli van lecsúszott jobbikosokkal. Biztos fognak erősödni, de szerintem a dk jobb eredményt fog elérni.
2023. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Normális embernek eszébe nem jut, hogy rájuk szavaz. Kisfidesz nem kell, bár a DK sem. Tele van az is lecsúszott politikusokkal illetve az, amit próbálnak képviselni 90%-ban őrültség meg f*szság. Isten ments, hogy egy fidesz zsebpárt vezesse az országot. Ki kellene már takarítani a parlamentet, 90-95%-ukat le kellene váltani, helyette egy szakértő(bb) kormányt és politikusokat kellene már találni.
2023. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Várjuk ki a végét...a Mi Hazánk lesz a befutó...
2023. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

#4

"szakértő(bb) kormányt és politikusokat kellene már találni."

Sok sikert!


#5, igen, meglepetést fognak okozni.

2023. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6 Nem lesz nagyobb az a meglepetés mint a Jobbik vagy előttük a MIÉP szereplése
2023. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%

Ha ma valaki le akarja váltani a Fideszt valami jobbra akkor a Mi Hazánkra szavaz.

Azok a komcsik, akik szerint a Mi hazánk kis Fidesz, meg ugyanolyan vagy rosszabb, azoknak innen üzenem hogy úgy látszik még nem fáj annyira a Fidesz kormányzása. Majd ha már nagyon fáj és rájönnek hogy csak úgy lehet leváltani a Fideszt ha befogott orral ugyan, de a Mi Hazánkra szavaznak, na akkor lesz vége a Fidesz uralomnak.

2023. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

#8: csak a vak nem látja, hogy tiszta fideszpárti a mihasznák. Nem vagyok sem "libsi", sem "komcsi", sem "konzervatív", keresztény meg végképp nem. Fiatal, tanult , több diplomás, itthon még boldogulni próbáló személy vagyok.

Nem szeretem sem a bal, sem a jobboldalt. Sosem szavaznék a jelenlegi mihasznákra, ha "befogott" orral kellene akkor sem. Akkor nem megyek el szavazni vagy elköltözök külföldre. Bár tényleg jobb lenne, mert magyar-magyarnak farkasa, annyira vakhűen támogatja egyik-másik honfitárs az egyes politikai pártokat, hogy meg nem látja, hallja de még ha mondják neki, akkor sem fogadja el a hibáit annak a pártnak. (#4-es voltam)

2023. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

8


Felejtsd el, soha! Szavazz te befogott orral a baloldalra!

2023. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!