Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire szellemes Gulyás...

Mennyire szellemes Gulyás Gergely viszontválasza Karácsony Gergelynek?

Figyelt kérdés

Tisztelt Főpolgármester Úr! A buszjegyet köszönöm, még nem kaptam meg. A személyes figyelmességen túl azt az ígéretet látom benne, hogy a fővárosi vezetés képes a BKV működését a jövőben is biztosítani. Ugyanakkor nekem a tömegközlekedés nem újszerű élmény, hiszen évtizedeken át használtam a BKV-t. Főpolgármester úr viszont nem ismeri a vezetés élményét, és vélhetően ebből erednek azok a döntései, amelyektől budapesti autósok százezrei szenvednek. Ezért engedje meg, hogy az ügy sürgősségére tekintettel figyelmébe ajánljam az S.O.S. Autósiskolát (Budapest, Hársfa utca). Bízom benne, hogy ezzel mind Önnek, mind a fővárosi autósoknak segítségére lehetek. Autós tanulmányaihoz egy buszjegy erejéig szívesen hozzájárulok


[link]



2023. máj. 11. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Közepesen
Kicsit
Egyáltalán nem
38 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus fideszes szöveg. Többet nem is vártam volna..
2023. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

“All the world's a stage, and all the men and women merely players”


-William Shakespeare

2023. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Mind a kettő egy id.ta!
2023. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy hol zajlott köztük ez a vita, de amennyiben fb-on, szörnyű.

Nem azért kapják a hatalmas fizukat, hogy Fb-on vitatkozzanak. :)

2023. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas Gulyás is meg ez az óvodás hiszti is, hogy szétsz0patják a fővárost csak mert ott nem rájuk szavaztak. Hisztis gyerekként viselkedik a kormány már nagyon régóta, ami kurv4unalmas.
2023. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

A marhagulyás felböfögései mindig szánalmasak.

Ennyi év alatt se tudták megemészteni hogy tahós olyan xarul vezette giga forrásokból a fővárost a szavazók 2/3 al kivágták mint macskát xarni.


Következő polgármester választáson ezzel csak garantálják a 4/5 öt is Karácsonynak. A legbutább nem látja csak a főváros a fidesz bosszúja miatt szív. Akik meg nyafognak és karigeriznek általában Sósvertikén, Majlátpusztán, és hasonló "pestiek"

2023. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez szerintem vicces mindkét fél részéről. Kicsit ekézik egymást, nincs ezzel baj. :D És mennyire komoly oenne jövő héten posztolna GG egyet a bkk buszról, KG meg az autósiskolából :D
2023. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

"jövő héten posztolna GG egyet a bkk buszról,"


Fideszes buszon? :D ez még viccnek is kabaré, mikor a maffiafőnök még az ovikba is golyóállóba megy mert tudja az ország többsége szívből gyűlöli.

2023. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas, de tőle csak ennyi telik ki.
2023. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

"Ugyanakkor nekem a tömegközlekedés nem újszerű élmény, hiszen évtizedeken át használtam a BKV-t."

És mi az oka, hogy már nem használja?


"Főpolgármester úr viszont nem ismeri a vezetés élményét"

Tök jó, hogy azért kell ekkora mennyiségű füstöt szívnom, hogy Gulyás úrnak és társainak kielégíthessem a vezetési élményeit. Nem tudom, hogy ezen sírjak vagy nevessek.

2023. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!