Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a Woke-ság egy...

Szerinted a Woke-ság egy magyar szinten reális probléma ?

Figyelt kérdés

Elvileg a fideszék szempontjábol itt erröl van szó.

https://www.youtube.com/watch?v=BtsvzoCtJww


Persze lehet mondani hogy én egy buta kommunista vagyok.

De engem valahogy jobban zavar az élelmiszer infláció meg a megemelkedett rezsi.

Tudjátok az ilyen 1.000 ft a kenyér meg az ilyenek.



2023. máj. 15. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mivel párhuzamos valóságot építik, így nekik ez a legnagyobb problémájuk.
2023. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezek mind politikai ideoóliai harcok, ezek az üzenetek a pártbirkáknak szól, nem az ellenfélnek és nem is a bizonytalanok politikát hidegen hagyó embereknek. Ha úgy tetszik a szekértábort erősítő téma.
2023. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

A fazság a legnagyobb probléma!

Sütögessél reggelre te kenyeret ócsóért.

Mutasd meg ,hogy kell.

2023. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen: [link]
2023. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Az nem woke hanem vote:

Plíz még egy kis választási krumplit tekintetes Orbán úr.

2023. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Mivel olyan woke balos propagandisták futnak a magyar youtubeon nem kis nézettséggel, mint Guláys Marci, Fókuszcsoport Ádám, meg Osváth VV Zsolti, így elmondhatjuk, hogy igen probléma. Már önmagában az, hogy ennek a pár embernek lehetősége van többszáz embert befolyásolnia.
2023. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom őszintén én fidesz szavazó vagyok, de ez a Patrióta csatorna nagoyn ki tud akasztani. (mondjuk nem releváns a véleményem, mert kb másfél részt ha meg bírtam belőle nézni) A Patrióta elvileg a Partizán "ellen" indult. A Partizánból csak 1-2 műsort nézek, de basszus, mekkora különbség van a kettő között. Fenéért nem lehet normális műsort csinálni, normális jobboldali embereknek. Fene kíváncsi a propagandára 0-24.
2023. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kormány túldramatizálni, az ellenzék letagadni igyekszik és mindkettő hazudik. Tényleg létező jelenség, időnként egészen tébolyult embereket termel ki itthon is, akik elég kártékonyak lennének, ha felelős pozícióba jutnának. Ugyanakkor most a magát kereszténynek hazudó Fidesz emberei kártekonykodnak, ezért vannak sokkal súlyosabb problémák. Az elképzelhető, hogy ha egyszer kormányváltás lesz, akkor átesünk a ló túlsó oldalára. Jó lenne egy normális baloldali ellenzék.
2023. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

A pszichopata kapcsolat mechanizmusát kell tanulmányozni, akinek volt ebben része, vagy olvasott róla tudja, hogyan tartja meg az áldozatát, aki nehezen tud kilépni abból a kapcsolatból önerőből. Elhiteti az áldozattal, hogy bármilyen pokol velem élni, ha elhagysz ezerszer rosszabb pokol vár rád.

Nagyjából ilyen a fidesz stratégiája is, közben gazdagodnak a haverok, az ellenzéket is eltartja, bőségesen, háromszor emelték a maguk fizetését, családbarátok, de a családi 13 évük alatt 5 forintot nem emelkedett...

2023. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

#9: "a családi 13 évük alatt 5 forintot nem emelkedett"


Mert annak csak a cigányok örülnének, mindenki másnak keserű lenne.

2023. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!