Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem működhetne?Aki...

Miért nem működhetne?Aki börtönben van az bűnöző vagyis káros tagja a társadalomnak ergo teher is. Miért nem lehet őket verni kínozni igen meghalnak egy ketten de akkor lenne vissza tartó ereje is.

Figyelt kérdés
Így csak melegedni járnak kajálni lényegében üdülni járnak be.
2023. máj. 16. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ellenkezik a liberális eszmékkel (is)
2023. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem téged is verni kínozni kéne a falu határában.
2023. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
2-es meglátásával egyetértek.
2023. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne visszatartó ereje. Ezt onnan lehet tudni, hogy a régi korokban verhették, kínozhatták és embertelen körülmények között tarthatták az elítélteket, mégsem szűnt meg a bűnözés a társadalomban.

Az USA 27 szövetségi államában szabható ki akár halálbüntetés is, ez mégsem tartja vissza az amerikaiakat attól, hogy elkövessenek ÉVENTE 20 ezer gyilkosságot.

2023. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A börtönben lévő emberek többsége rövid időt tölt ott, idővel kijönnek. Én a hasonló gondolkodású emberektől mindig ezt kérdezem: ha az utcán szembe találod magadat valakivel, aki börtönben volt, kivel szeretnél találkozni? Olyannal, aki deviáns viselkedés miatt bekerült, és ott csak tovább rontottak?

Én inkább olyannal, akinél legalább megpróbálták, hogym inél inkább a jobb irányba menjen. Vajon miért van az, hogy ahol emberségesebben bánnak a bűnözökkel, ott sokkal kisebb a visszaesés aránya?


Egyébként az egész beteg gondolat, hogy valakinek az legyen a munkája, mást kínozzon. Ehhez minimum egy pszichopatának kell lennie.

2023. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, kedves kérdező, te lennél egy lelkes önkéntes, aki örömmel kínozna másokat.
2023. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 árokpart ***** válasza:
100%
Angyalom kerüljél be egyszer netán egy szabálysértési bírságért és utána ítélkezzél. Bár jobb ötletem van! A mostani órádon a suliban inkább figyelj a tanárnénire, mert egészkor csengetnek ki és órán nem mobilozhatsz.
2023. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!