Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszprémi romabűnözés ellen...

Veszprémi romabűnözés ellen miért nem szól senki?

Figyelt kérdés
Veszprém teli van teleppel, mindennaposak az éjszakai rablások. Senki nem szól semmit erről. Engem is kiraboltak már késsel Veszprémben, a rendőr 10 perc alatt se jött ki... Belvárosban történt 20:00 körül, mentem volna haza busszal Budapestre. De több ismerősöm is járt igy Veszprémben, valamint kurucinfo szerint is a hajmáskéri bandák félelemben tartják a várost....

2023. máj. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Kitaláció...
2023. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
El akarják üldözni a magyarokat Magyarországról, ennek egyik eszköze az, hogy nem szólnak és nem lépnek fel a cigánybűnözés ellen.
2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

#1


Késsel rabló cigányok ?

Biztos kitaláció...::D

2023. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is jót röhögtem az első válaszán 😂
2023. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"mindennaposak az éjszakai rablások" kijelentés 1 baromság.

Velem és ismeretségi körömben sem történt hasonló az elmúlt évtizedekben.

Nem tagadom, hogy veled ez megtörtént de ez nem mindennapos.

2023. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló csak ironikus akart lenni, kevesen értették. Azért tény, hogy voltak anno balhék Veszprémben is, 2009-ben a Skorpió bárban halálra késeltek a román kézilabdást Marian Cozma-t. De azóta sokat javult a helyzet, Haszkovón és Jutasin azért nem ajánlatos este egyedül sétálgatni.
2023. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!