Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg is hozzátartozik. Az általános műveltség mindig változik a kor haladtával. Lehet nyomni a retard kormánypropagandát, de aki pedofilnak nevez valakit mint kövér elvtárs a melegeket rohadt égő tudatlanság.
2023. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
18%
Mintha a woke-os retardáltságokon kívül csak a kormánypropaganda létezne.
2023. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
79%

Az országodban élő MINDENFÉLE kisebbségek ismerete kötelezően része kellene legyen az általános műveltségnek! Nemcsak a szexuális, a vallási, etnikai, nemzetiségi, nyelvi kisebbségeké is!


Ezt erdélyi magyarként mondom, kisebbségiként!

2023. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
22%
Már az ovodában tanítani kéne ezeket az általános szexuálís alapismereteket, hogy az általános társadalmi tudatlanság ostobaságok helyett, az igazsággal a valósággal találkozanak előszőr az emberek.
2023. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
85%

Reméljük igen.

Itthon tanulok nemzetközi tanulmányokat (angolul) és minden szaktársam tisztában van a témákkal. Csak mi vagyunk lemaradva magyarok.

2023. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2023. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak?


Hogy érzed, az lehet. De attól még nem leszel az.

2023. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezw

Eknek a "más" embereknek az is bőven elég volna, ha nem kriminalizálná senki a létezésüket és máris tojnának ők magasról arra, hogy ki, mennyit tud a nemi identutásukról.

Csak békén kellene hagyni egymást!

2023. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Az lesz a minimum, hogy ne hőbörögjenek az emberek full tudatlanul, és a tudatlanságukra ne legyenek büszkék. Nem tudod mi az a cisz nemű? Vagy hogy pánszexuális? Teljesen ok. Ha ebből viccet csinálsz, és nagyokat röhögsz a hülyeségeiden, akkor meg nem azért leszel paraszt, mert nem tudod mit jelent.
2023. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
52%
Igazából megválaszoltad a saját kérdésedet. Mert feltettél itt egy csomó kérdést, amit nem kéne, ha már eleve tanultál volna erről valahol. Én 41 éves férfi vagyok. (hetero) de máig vannak olyan fogalmak, amit csak pár éve tudtam meg hogy ezt vagy azt így és így hívják. A tudás sosem árt! A tudás az jó dolog! Nem kell egyetérteni mindennel, én sem teszem. De tudni, nevén nevezni a dolgokat az hasznos
2023. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!