Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban is Gyurcsánnyal...

Ha 2026-ban is Gyurcsánnyal (Dobrevvel) fogtok indulni és elbuktok, akkor ugye befejezitek a birkázást?

Figyelt kérdés

Mert láthatóan egyetlen épkézláb jelöltet nem tudtok felmutatni ennyi év alatt, elindultok ugyanazokkal a bukott pofákkal és még a kormánypárti szavazókat kezditek el szidni (birkázni).

Szóval már tényleg ideje lenne magatokba nézni, ha nem tanultok semmit az évtizedek óta tartó hibáitokból!



2023. máj. 24. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
A választás után is mindenki mindenért hibás volt a kudarcért, csak az ellenzék nem.
2023. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Miközben a főpolgármester csődbe viszi Budapestet, Gyurcsány zavartalanul csapolja a városkasszát.
2023. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

2


És az országot ki viszi csődbe, miközben valaki csapolja az országkasszát?

2023. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Ne várj el tőlük olyasmit, amelyre zsigerileg képtelenek! Láthatod, hogy a negyedik 2/3 után (már amolyan minden mindegy alapon) még inkább rákapcsoltak: a fideszesek vidékiek, ostobák, öregek, iskolázatlanok, alkoholisták, büdösek, gyengeelméjűek, stb. A múltkor közölte velem egy kedves privát kommentelő, hogy én egy gyárban robotoló proli vagyok és a Havanna ltp.-n élek egy 40 m2-es lakásban. (Én erről ugyan nem tudok, de hát biztos igaza van, elvégre ő a progresszív gondolkodású entellektüel...)

Szerintem, már feladták. Olyanok, mint egy focimeccsen a bekattant játékos, akinek 0:4-es állásnál elönti a sz@r az agyát és elkezdi az ellenfelet rugdosni, majd meg van sértődve, ha piros lapot kap és eltiltják... :)

2023. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Akkor még jobban rákapcsolnak majd, mert mindenki hülye birka, de ők nem ám, nem bizony!
2023. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha a fidesz ennyire pozícióban érzi magát, akkor miért kérdezi folyton az ellenzékieket?


Mégiscsak lehet valami baj.

2023. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván maga Orbán írta a kérdést, mert annyira retteg az ellenzéktől.
2023. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

9.

Én nem fideszes vagyok,de garantáltan megint el fogtok bukni

2023. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehet leváltani regulális parlamenti választások útján.

A legenda szerint összefogással 2018, De Vona nem akart Gyurcsánnyal összefogni. A Jobbik annyira győzte le a fidext, hogy a számítógép lefagyott egy órára.

2023. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi ez a folyamatos T/2 a kérdésben?

Értelmes ember nem megy el szavazni még akkor sem,ha a törvények miatt ezzel a fideszt segíti.

Ebben részt venni csak legitimálása ennek a patkánycirkusznak amit szavazatokkal még bátorítanak is.

2023. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!