Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tud tenni napjainkban az...

Mit tud tenni napjainkban az átlag polgár, hogy átvészelje ezt az inflációs időszakot?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Inflációt követő béremelést kell kiküdzenie magának. Továbbá figyelni kell az élelmiszerboltok árait, az akciókat. Én pl 39 Ft-ért tudtam zsemlét venni az Auchanban a napokban.
2023. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Klárira kell szavazni, mert Ő a béreket fogja emelni, nem az árakat!


De egyébként mi a kérdés? Nyilván, ha minden drágább, akkor amíg van pénzed megveszed, ha már nincs, akkor nem. Vagy csökkentheted a fogyasztásod. Én év / év alapon nézve magasabb béremelést kaptam, mint a KSH infláció mértéke, így elvileg nem kellene érezném az infláció hatását. Mindazonáltal minden alkalommal, amikor elmegyek vásárolni, van amit nem veszek meg, mert nem tartom reálisnak az áremelkedés mértékét, amennyibe most kerül, annyiért nem kell.

2023. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad vásárolni, akkor a kereslet bezuhanása miatt kénytelenek lesznek árat csökkenteni. A sajtoknál már megtörtént.
2023. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Átmegy dolgozni ausztriába.
2023. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Én munkahelyet váltottam. Több lett a jövedelm . Jobban figyelek mire költök.
2023. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!