Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is sírják vissza Gyurcsá...

Miért is sírják vissza Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Mikor is zárt be az OPNI ?

Ki volt akkor a miniszterelnök?

Ki is volt akkor a köztársasági elnök?

Ki is a DK elnöke?

Kell nekünk ez az ember akinek az uralkodása alatt bezárták az OPNI -t?



2023. máj. 29. 18:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
De ki nem sz.rja le az OPNIt mikor már 1000Ft 1 kilo kenyér???
2023. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%

Miért itt kérdezed, hogy kell-e neked? Nem tudod?


Azért sírják vissza, mert a mostani diktatúránál még az is jobb volt. Annak ellenére, hogy bezárta az OPNI-t.

2023. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
7%

#1

Ki nem szarja le az 1000 Ft-os kenyeret, mikor már br. 560 ezer az átlagfizetés?

2023. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 hypno ***** válasza:
87%

Ott laktál? Hiányzik az ottani ellátás? Akkor megértelek.


Egyébként 2007-ben Sólyom László volt a KE, akinek semmi köze nem volt Gyurcsányhoz.

2023. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Orulj, hogy bezart, mert ha Gyurcsany nem zaratta volna be, most a gazdad mar ott vergodne.

Szivesen...

2023. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
18%
Sólyom Szdsz közeli volt.
2023. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, Orbánék már 13 éve vannak hatalmon, rég újranyithatták volna az OPNI-t. De újranyitották? Nem. Lehet nyomni az "elmúltnyócév" szöveget.


De szerintem ebben az országban nem ez a legnagyobb problémánk...

2023. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Gyurcsányt és Orbánt is el kellene már felejteni örökre. De hát ezekre van igény.
2023. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
48%

"Inkább maradok tisztességes és szegény, mint hogy urizáljak más pénzéből vagy lopott közpénzből."


Gyurcsány Ferenc


"Ha azt kérdezik, hogy lehet-e Magyarországon tisztességesen boldogulni, azt mondom, hogy igen. Ha azt kérdezik - mert ne hallgassuk, el -, ha ön azt kérdezi, hogy én tisztességesen boldogultam-e, azt mondom, hogy mi az, hogy! Nagyon is, törvényesen és tisztességesen!"


Gyurcsány Ferenc


"Persze tudom, hogy nem szokványos dolog hárommillió forintból négy év alatt többmilliárdos céget csinálni. De nincsen titkom: egy erőszakos vidéki gyerek voltam, aki mert álmodni akkor is, amikor politikus volt, és álmodik most is. Az álmok pedig arra valók, hogy megvalósítsuk azokat, és nem mások, hanem mi magunk."


Gyurcsány Ferenc


"Nem kell, hölgyeim és uraim, nem kell lopni, bűnözni, és lehet bármilyen kormány, lehet ígérni bármilyen elszámoltatást, nem fog bajod történni. Ahogy nekem sem történt bajom, és nem azért, mert nem akarták, hanem mert nem követtem el bűnt."


Gyurcsány Ferenc

2023. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 NTBS ***** válasza:
100%
Régen volt, megkopott az emlékezete.
2023. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!