Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti szeretitek azt...

Fideszesek, ti szeretitek azt a pártotokban, hogy már bármelyik éjjel közzétehetnek egy újabb adónemről, megszorításról, korlátozásról szóló törvényt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem teljesen mindegy, hány órakor jön ki egy új törvény, nem változtat semmin. De megnyugtat, hogy éjt nappallá téve dolgoznak, és ha kell, beavatkoznak.
2023. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, olyan jó arra ébredni, hogy megint kitaláltak valamit. Valami szívatást.
2023. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Attól, hogy valaki a fideszre szavazott, nem kell hogy mindennel egyetértsen. Tessék jobbat mutatni a következő választásra, és akkor majd oda szavazunk, mert a legutóbbi próbálkozás csúnyán megbukott.
2023. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
43%
3-as Erre a kommentedre majd akkor is emlékez, ha egyébként ne adja a Jó Isten besoroznak minket nem Ukrajna miatt, hanem csak úgy. El tudod képzelni, hogy ha a hivatásos söfőrökkel azt művelték amit a napokban lehozott a sajtó egy egyszerű köznapi besorozott embert mi védeni meg a hasonló retorzióktól?
2023. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 árokpart ***** válasza:
0%
Természetesen én sem szeretnék egy esetleges másik kormányál pl. energia ár emelést meg hasonlót, de ami akkor történne velünk amit leírtam annál szerintem egy átmeneti nadrágösszehúzás nem áldozat.
2023. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
4: Pont az a lényeg, hogy egy hivatásos katonának sok mindent el kell tűrnie, és sok mindenre felkészültnek kell lennie, nyavalygó kislányok ne menjenek katonának. Ennyi eszed igazán lehetne.
2023. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 árokpart ***** válasza:
42%
6-os Igen a hivatásosnak, de ha téged és engem besoroznának mi nem lennénk hivatásosak.
2023. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

..."szerintem egy átmeneti nadrágösszehúzás nem áldozat."

Igaz hívő ( birka) vagy: " Ha meg kell dögleni, dögöljünk meg OV alatt"

2023. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben meg kell Viktortában bízni, mert ő a zemberek akaratát teljesíti csak. Éjjel álmodik valamit, felébred, majd azt gondolja, hogy ezt a zemberek akarták, ezt sugallja néki ez az álom, így gyorsan megírja a TV.-tervezetet, Tv.-t, Judoka meg álmából felkeltve, totál kómásan alá is írja neki, amit a másik szépség, Novika mosolyogva szentesíti is a kézjegyével.
2023. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt adta Orbán Viktor magának a születésnapjára
2023. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!