Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz vajon át tudja verni...

A fidesz vajon át tudja verni a tanárokat ezzel a választás előtti fizetésemeléssel?

Figyelt kérdés

Gondolom, ha már valaki tanár, csak intelligens, így átlátja hogy nem szívjóságból emel a fidesz választás előtt, hanem mert a tanárok kitartottak az új választásig, ami előtt mint mindig a fidesz fűt fát ígér mindenkinek, meg mennek az emelések! Aztán jön a nyomor, az új adók, az infláció egekbe nyomása, a vállalkozók, egészségügy, posták, iskolák tönkretétele, felszámolása...


Ha vannak itt tanárok örülnék ha elárulnák, hogy őket ezzel a választás előtti csellel meg is vette a fidesz, vagy van annyi józan eszük, hogy az emelés ellenére is a fidesz ellen szavaznak?



2023. jún. 4. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, én a fideszre szavazok, majd választás után 2 nappal kezdem újra a tüntetést amikor valami új szigorítást vezetnek be a tanárok ellen
Nem, vagyok olyan intelligens, hogy többet nem hagyon magam átverni ilyen választás előti látszatpénzosztással!
Én nem vagyok tanár, de nekem is csak 8 általános van így egyetértek azzal a fidesszel hogy nem kell sem most sem a jövőben pénzt áldozni az oktatásra
20 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Érdekesek a választási lehetőségek, mi van ha nem vagyok tanár de nem csak nyolc általánosom van és nem értek egyet a fidesszel, hogy nem kell sem most sem a jövőben pénzt áldozni az oktatásra?
2023. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Ha intelligensek lennének akkor nem csak 15% demonstrálna.
2023. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Sok ember nagyon naiv, hiába tanári diplomás, vagy egyéb diplomás. Ezt a választások előtt is eljátszották csak családi adó-visszatérítés címmel, azóta valamiért nem reklámozzák, hogy van ilyen lehetőség, vagy hogy egyáltalán nem-e szüntették be azóta.

EÜ dolgozóknál működött, sajnos szerintem tanári dolgozóknál is működni fog. Brüsszel pl. ad Romániának pénzt, elméletben le is köröztek minket, de így sem kapnak ott a tanárok fizetésemelést. Direkt arra tartogatják ezeket az intézkedéseket, hogy választás előtt több szavazót szerezzenek maguknak, és akkor pedig mindenki hirtelen elfelejti, hogy az előbbi 3-4 év katasztrófa volt.

2023. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
A tanárokat nem nagyon lehet átverni amíg nincs meg a kívánt béremelés és az egyêb dolgok addig tüntetni fognak ezt Fideszesként mondom.
2023. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz fizuemelés mert a kormány az eutól tette függővé, az eu meg nem ad pénzt.
2023. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudja átverni.
2023. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Én egy több diplomás egyetemi tanár vagyok és nem értem, hogy a tanárok többsége Magyarországon miért a kormány ellen tüntet ahelyett, hogy az Európai Bizottság ellen tüntetne, akik visszatartják a nekünk járó uniós pénzeket egy éve és ezzel megakadályozzák, hogy a munkánk szívonalának megfelelő fizetést kaphassunk végre.
2023. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Miért a tanárok fizetése függ az EU-s péntektől?


A rendőrök, képviselők, minisztériumi dolgozók, TEK-esek pénze miért nem az EU-pénzek függvénye?

2023. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

7 - Kitűnő mintapélda, hogy a tudás nem egyenlő az intelligenciával. Románia kap EU pénzt, elvileg le is hagyott minket, ott hogy-hogy nem tudják megemelni a pénzeket?

Véleményed szerint miért tartják vissza a pénzeket? Csak nézd a közelmúltbeli lombkoronasétány ügyét, hogy mire kaptak támogatást, és mi lett belőle. És ez csak egy a sok sérült uniós jogállam irányelve közül.

2023. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%

Nem. A pedagógusoknak sokkal nagyobb igényei vannak, mint amit a kormány ki tudna elégíteni. Tavaly is alap hangon 50% emelést követeltek. Kaptak erre 25%-ot januárban, erre még mindig ugyanúgy 50%-ot követelnek.


Ha kapnának is ennyit, még akkor is többet fognak keresni nyugati kollégáik és kelleni fog még 50% nekik. Nincs megállás!

2023. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!