Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az illipsiket kérdezném. A...

Az illipsiket kérdezném. A jövőben hogyan szavaztok?

Figyelt kérdés
A jövő bárhogy alakulhat és az illipsik is bizonyára különbözőképp látják a világot. Vajon mire számítanak a jövőben?

#Racka-Schafe
2023. jún. 6. 15:25
A kérdező szavazást indított:
A fidesz számomra tökéletes és az is marad, a jövőben nem fog változni.
A fidesz számomra tökéletes és az is marad, a jövőben talán változik(lehet balos lesz, liberális és nyugatpárti), de én vele változom.
A fidesz nem tökéletes és a jövőben sem lesz az, de nála szimpatikusabb párt biztosan nem lesz.
A fidesz nem tökéletes és a jövőben sem lesz az, ha lesz számomra jobb párt akkor majd arra szavazok.
Tavaly szavaztam utoljára a fideszre, legközelebb inkább nem szavazok, ha marad a jelenlegi ellenzék.
Tavaly szavaztam utoljára a fideszre, legközelebb inkább egy ellenzéki pártra szavazok.
10 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Azt szerinted honnét lehetne tudni mi lesz a jövőben, azt tudom most mi van.
2023. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
MKKP.
2023. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

1, Pedig azt mondják, hogy a jobboldalon komoly hagyományai vannak a jövőbelátásnak:

Oroszország nem olyan hülye, hogy...

Ukrajna, idénre már nincs is

A németek 2. télen kellett, hogy megfagyjanak

Mostanra, már euórpai kalifátusnak kellene lenni

A jobboldali politikai erőtér mindent el kellett, hogy söpörjen idáig

A nyugat már összehanyatlotta magát



nem lesz államcsőd

2023. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Amíg a Mi Hazánk Mozgalmat fel nem vásárolják úgy, ahogy a Jobbikkal tették, addig rájuk szavazok. Ők az egyetlen párt, akiknek a magyar emberek sorsa számít valamit.
2023. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
#5: nem kell felvásárolniuk, mert a fidesz zsebpártja. Szóval eddig sem kellett volna rájuk szavaznod ezek alapján.
2023. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
#6 Nem unjátok még ezt a konteót?
2023. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem Biden enyhén szólva is elmebeteg...

Na de mindegy is.

Amikor 2013ban a Fidesz rémuralom kezdetekor (amikor már biztos lett az), ki is vándoroltam...

Mondjuk, Magyarországon IS egy elmebeteg kormányoz.

2023. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A mihazánk a fidesz szekerét tolja ha akarja, ha nem. Miattuk (is) a fidesznek 100%-os hatalma lesz valószínűleg még sok évig. A volt Jobbikos szavazóknak az Ellenzéki összefogásra kellett volna szavazniuk ha azt akarták volna, hogy a nézeteiknek megfelelő képviselők kerüljenek a parlamentbe. A mihazánkhoz vándorlásukkal csak a fidesz helyzetét javították.


Most (és még sokáig) a fidesz egyeduralkodó lesz, nincs szüksége egy fideszen kívüli képviselő szavazatára sem, mihazánkosra sem.


Ha maradnak a Jobbiknál és az Ellenzéki összefogásra szavaznak, akkor lett volna esély legalább a fidesz kétharmad végére. Ott ért volna valamit a Jobbikos képviselők szavazata.

2023. jún. 6. 16:42
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
A moslékra biztos nem. 😛
2023. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
A Mi Hazánk hogyan tolja a Fidesz szekerét, ha elsősorban tőle vesz el szavazatokat, és a parlamentben az esetek többségében a Fidesz ellen szavaz? Jó, tudom, ezek tények, tehát titeket gyurcsányistákat nem érdekelnek :)
2023. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!