Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazóként csak...

Baloldali szavazóként csak nekem ellenszenves már ez a jól látható "mozgalom" az EU-ban saját EP képviselőinktől, hogy ne kapjuk meg a pénzeket?

Figyelt kérdés

A Fideszt le kell váltani ez tény, csak éppen a Fidesz ettől marad, mi sima állampolgárok meg ugyanúgy érezzük hiányát ezen pénzeknek.


Értem én, hogy Donáth Anna, Cseh Katalin, stb.. ugyanúgy megkapják a sok milliós fizetésüket ha jön pénz ha nem és próbálják a Fideszt ellehetetleníteni ezzel csak éppen ez nem a Fidesznek fáj sajnos.. legyen már elég ebből!


Látszik, hogy ezzel nem tudnak választást nyerni sőt már ellenszenvet kelthetnek ezzel olyan szavazókkal is akik nem radikálisan fideszgyülőletből szavaznak csak egy alternatívát keresnek


2023. jún. 8. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván vannak, akik hozzád hasonlóan gyermeki naivitással állnak hozzá a torzult elméjű miniszterelnöktől várható történésekhez.
2023. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem!Én jobboldaliként is így látom.Lobbizniuk kellene a pénzekért,ezzel bizonyítva azt,hogy nekik is Magyarország az első,nem a pártpolitikai megfontolások.Népszerűbbek is lennének itthon,így csak még jobban megutáltatják magukat.
2023. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1


Mi ebben a naivitás? Én inkább azt gondolom, hogy az a naivitás, hogy elzárjuk az EU-s pénzeket és így majd ránk szavaznak nem a Fideszre.. ezek már csak öngólok saját magunknak és aki billegő Fideszes volt az is innentől egy hazaárulónak tartja ezeket a pártokat.


Az meg szintén naiv aki tényleg azt gondolja, hogy csak a Fideszhez jutnak az EU-s pénzek , csak a környékemen ha körül nézek rengeteg helyet látok ahol kint van az EU támogatásos tábla, többek között olyan kisüzemnél is ahol a tulajdonosa mindig szidta a Fideszt akármikor beszéltem vele még pár éve..

2023. jún. 8. 17:21
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy vagy te baloldali. A fidesz propagandáját nyomod.


Nem azért lobbiznak,hogy ne kapjuk meg a pénzeket, hanem hogy 20-30% az EU pénzeknek ne tűnjön el a NER-haverok zsebében túlárazással, trükkös páyázatokkal,stb., ahogy eddig történt.

2023. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4


Mindkét állításod hülyeség és hazugság.


Azért lobbiznak, hogy ne kapjuk meg a pénzeket. Maximum az indoklásuk az, hogy ezért akarják letiltani a pénzeket, de alapvetően azért dolgoznak, hogy ne kapjuk meg.

2023. jún. 8. 17:27
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

A baj ott van, hogy eddig az EU-ból jövő pénzeket nem mi kaptuk meg, hanem ŐK.

És jól látható, hogy ŐK most is azon mesterkednek, hogy ez ezután is így maradjon.

A közvetlenül a felhasználóhoz való eljuttatás nem tetszik nekik, mert akkor nem tudják eltéríteni a pénzeket arra, amerre ŐK akarják.


Minden pénznek az Ő kormányukon keresztül kell folynia. Nem mehet önkormányzathoz, sem civil szervezetekhez.

Ha - mint írod - baloldali szavazó vagy (amit kicsit kétkedve fogadok), akkor a naivabb fajtából való vagy, ha többes szám első személyben foglalkozol azokról, akik eddig megkapták az EU-forrásokat.

2023. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező nem baloldali szavazó.
2023. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Emlekeztetnek mindenkit h ellenzekben a fidesz ugyan ezt tette.


Masreszt az eus penzek felszabadisahoz a kovetkezoket eleg lenne ha megtenne a fisesz: ne lopjon ennyire feltunoen az eus penzekbol, jogallamisagi elvarasokat teljesitse, ne nyalja Putyin segget.


Ha ezeket megteszi akkor maris jonni fognak a penzek, hiaba tenne barmit a "baloldal".

2023. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6


Basszus, hihetetlen, hogyha valaki már kicsit is józanabbul gondolkodik és nem egyből orbán és fidesz fóbiásként őrjöng, hogy mindent ellopnak, hanem konkrétan a tényekre , statisztikákra és a valóéletben tapasztaltakra tekintettel látja és tudja, hogy NEM mindent a fidesz kap, hanem rengeteg önkormányzat legyen az bármilyen és rengeteg cég aki akár orbánt köpködő is lehet ha jól nyújta be a pályázatot..


Kezdem azt érezni, hogy ezért nem fogjuk sose leváltani a Fideszt mert egyszerűen az ép ész már elveszik itt ellenzéki oldalon a sok csalódottság miatt és mikor nekem rontotok itt is így meg való életben ha valakivel beszélek erről akkor megmondom őszintén, hogy kedvem sincs már ebbe a csoportba se tartozni és inkább nem szavazok ha ez a két alternatíva van..


Menj már végig egy üdülő soron pl. ez a legegyszerűbb példa ahol mindenhova ki van függesztve az EU támogatásos tábla , ott mindenki Fideszes? Mert ahol én szálltam meg 3 éve ott biztosan kiderült számomra, hogy a tulaj nem az még is kapott támogatást. És erre rengeteg példa van a környezetemben is.. nettó hülyeség és sajnos te/ti vagytok naívak ha ezt így gondoljátok és jónak tartjátok, hogy politikai játszmák miatt ne kapjunk pénzeket.. igen ellopják egy részét, ahogy ellopná bármelyik másik párt , ne legyünk már álszentek hát nézzük már meg az önkormányzatokat milyen mutyik mennek mindegyik térfélen. De nézzük meg a legnagyobb szószolót Cseh Katalint is EU pénzek kapcsán, ő is Fideszes azért kaptak pénzt az érdekeltségikörébe tartozó cégei ahol mutyizás ment? Nem hinném , persze lehet erre is mondani, hogy csak kitaláció, de nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja..

2023. jún. 8. 17:42
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
A Norvég alap pénzeit miért is fúrta meg a szeretett kormányod? Először erre felelj!
2023. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!