Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről lesz majd online stream?...

Erről lesz majd online stream?⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!

Az első utas azt mondja:

"Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék."

Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.

A második utas, Hillary Clinton azt mondja:

- "Az USA előző külügyminisztere vagyok. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, és New York szenátora." Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.

A harmadik utas, Orbán Viktor:

- "Én vagyok Magyarország Miniszterelnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a világnak, hogy nem halok meg."

Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.

A negyedik utas, a Dalai Láma, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak:

- "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig jó emberként és vallási vezetőként éltem le az életemet.

Éltem már eleget, ezért neked adom a negyedik ernyőt."

Erre a fiú azt válaszolja:

- "Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő.

Ugyanis Magyarország legintelligensebb Miniszterelnöke az iskolatáskámmal ugrott ki..." 😁


2023. jún. 8. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Én ezt úgy képzelem el hogy Dr Orbán Viktor magára veszi mind a 4 ejtőernyőt hogy biztosan túlélje,mert meg van győződve róla hogy a világnak szüksége van rá.
2023. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a online stream?
2023. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És a sok nyíl az mi?
2023. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert sajnálatos módon a kisfiú, a Dalai Láma és Shaqueill O'Neil is öngyilkosságot követett el vagy rablógyilkosság áldozata lett röviddel a gép lezuhanása után. Killery Killton az egyetlen túlélő, aki nem kommentál konteókat.
2023. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!