Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mikor várható a...

Fideszesek! Mikor várható a jólét? Augusztus után ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
A mai állás szerin, már szeptember 33-tól biztos a jólét.
2023. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

Jólét mindenkinek mást jelent.

Van akinek most is az van van akinek sose lesz.

2023. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha a fidesz nem szidja az ellenzéket a migránsokat ês az eut, az már jó lenne ha nem is jólêt lenne.
2023. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Már évek óta az van, nem vetted észre? :-)
2023. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4. Hát azért egyes áruk lemehetnének. És jó lenne ha a tanárok se mondanának fel.
2023. aug. 10. 19:23
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Klárika felemeli a bêreket(jólét) és nem emeli az árakat-ekkor várható.
2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
A dk fogja elhozni a jólétet.
2023. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jólét az alatt mit értesz?
2023. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Magas bér és alacsonyabb árak.
2023. aug. 10. 19:32
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Ez is relatív.
2023. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:

A Tisza kormány fel kívánja számolni a szürke fizetéseket?

Vagy hagyja tovább nemzeti sportnak a tömeges adócsalást ahogy 0rbánék? A legtöbb kis- és középvállalkozás csak úgy hajlandó értelmezhető fizetést adni, hogy belekényszeríti a munkavállalóit a minimálbér vagy bérminimum közeli bejelentett fizetésre a többit pedig...

Szerintetek akar Orbán még miniszterelnök lenni?

Most is ez lehet a célja? „megújítja a pártot“, gondolom nem azért dolgozik, hogy más fideszes legyen min.elnök? Vagy lehet már neki is ennyi elég volt és nem is igazán akarja már?

Vági Zsolt mentálhigiénés szakember gondolatai a fideszes öngyilkosokról. Nektek mi a véleményetek?

KÖZLEMÉNY Az elmúlt napokban sok helyen találkozom azzal az állítással, miszerint két ember a választások utáni politikai légkör vagy online vegzálás miatt lett öngyilkos. Szeretnék ehhez segítő szakemberként néhány fontos szempontot hozzátenni. Először is:...

A megnaradt 1 millió Fidesz szavazó nagy része tényleg olyan menthetetlen pszichiátriai eset, mint amit a HVG interjújában láttunk?

Ezek a megvezetett alulműveltek felelősek Magyarország tönkretételéért az elmúlt 16 évben.Link:




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!