Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Walter meg a bumbi miért...

Walter meg a bumbi miért "antimagyar"?

Figyelt kérdés
Nem értem, mitől, mit tettek?
2010. okt. 20. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Minden kérdésben amtimagyarkodnak. Nem olvastad még őket?
2010. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Észre sem vettem. Sorold már fel légy szíves, milyen "antimagyar" megnyilvánulásaim voltak!
2010. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
talán ők nem magyarok, vagy a neten merik csak kritizálni A Nemzetet?
2010. okt. 20. 22:10
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom mennyire magyarok, azt sem hogy csak neten merik e. De ha itt átolvasod a kérdéseket meg fogod érteni miért mondják ezt rájuk.
2010. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
hát, én sajnálom, hogy manapság már ciki lett magyarnak lenni :'((((
2010. okt. 20. 22:14
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Azert mert valaki kritizalja a szelso jobboldalt vagy a jobbikot azzal az egesz nemzetet gyalazza? Egyaltalan melyik patkany csoport sajatitotta ki maganak a magyarsagot es tartja tuszkent jo par eve? Amugy szerintem azert mert par idiota le antimagyarozza oket talan meg fognak ejjel aludni. Antimagyar meg nem attol lesz valaki mert par idiota azt mondja. Bar azt sem ertem akik ezeket mondjak hol voltak az onkormanyzati valaszatokon? Csak mert imadott partjuk nem a legfenyesebben szerepelt viszont itt olyan letszamban vannak jelen, hogy azt hittem vagy 2/3-dal siman nyernek
2010. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig várom a konkrét példákat, miben kritizáltam az országomat. Egyáltalán, a kritika hol negatív dolog? A helyzetfelismeréshez hozzátartozik a dolgok kritikus szemlélete is. A középkorban volt szokás üldöztetni az olyanokat, akik olyat mondtak ami nem tetszett.
2010. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettőnek vannak értelmes megnyilvánulásai, Walternak nem is olyan kevés, de bizonyos kérdésekben igen csak el tud szaladni velük az a bizonyos ló.
2010. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Néha átmegyek Mr. Hyde-ba, elismerem, de hazámat soha nem gyaláztam, és aki úgy véli tőlem ilyet olvasott, az sürgősen keresse fel szemészét, toxikológusát, elmeorvosát vagy töltsön ki egy diszlexia tesztet.
2010. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem kéne így személyeskedni, meg megbélyegezni embereket. Én azért is szerettem itt a névtelenséget, mert ezáltal ez valamennyire háttérbe szorulhatott. De azt is becsülöm, aki vállalja a nevét meg a karakterét. Különben meg, mi az, hogy antimagyar? Nekem minden ember hasznos ezen az oldalon, mert valamit mindenkitől lehet tanulni. Én nem csak magamat akarom visszaolvasni itt, de olyanokat is olvasni akarok, akik máshogy gondolkodnak. Bár most már itt-ott nevek is megjelennek, én nem nagyon figyelek erre, nem jegyzem meg személyesen, ki mit írt, de bumbitól mégis emlékszem, hogy több jó dolgot olvastam, és hát Walter nélkül is szegényebbek lennénk.
2010. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!