Ha Magyarország belekeveredne a háborúba, akkor mi lenne a felsőoktatás "röghözkötés" szerződéssel? Semmissé válik?




válasza:Ha csak nem törli el az akkori kormány a tartozást, akkor természetesen tartoznak ugyanúgy, ennek semmi köze a háborúhoz.
És nem tudom te milyen szakértőket figyelsz, de kb senki sem mond olyat, h 4-8 éven belül Magyarország bárkivel is háborúzna.




válasza:Kérdező nem kötelező állami finanszírozással tanulni.
Kifizeted zsebből aztán oda mész ahova akarsz.
Kapcsolódó kérdések:
Erőszakkal besorozná őket is a honvédség vagy mi lenne?
Tegnap olvastam, hogy a szerb magyar határnál több iszlám terrorszervezet tagja probált bejutni magyarországra. Ma hallottam hogy Németország közölte hogy esély van rá h Europaban is haboru lesz. Innen onnan hallani es mivan ha tenyleg lesz?
Ugye mi NATO tagok vagyunk emiatt azért biztonságba érzem magam. Csak az a baj az ember nem tudhatja mi fog történni a jövőbe mert bármi lehet. Ti mekkora esélyt láttok rá hogy Magyarország is belekeveredik a háborúba? Ti mit gondoltok?
Érdekel hogy van e rá esély hogy a NATO államok is belekeverednek ebbe a háborúba vagy azért nem kockáztatják meg?
Lényeg, hogy jó munkahelyem van, de a lényeg, hogy féltem a kis szaros életem, illetve a családom. Ja, a pláne, hogy a vért olyan szinten nem bírom, hogy vérvétel után is fél óráig ébreszgetnek... Szóval ha úgy néz ki a helyzet, akkor inkább menekülök, míg lehet....
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




