Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Családi pótlék szinte teljes...

Családi pótlék szinte teljes mértékű eltörlése. Ez volna a gyermekösztönzés politikája?

Figyelt kérdés

1 millió forintot Magyarország dolgozó lakosságának 85%-a megkeres. Ez azt jelenti, hogy 83400 Ft-ot kell keresnie ahhoz egy embernek, hogy elvegyék a családi pótlékát. Ez akar lenni a gyermekösztönzés politikája?

Ezzel megint az 1 millió cigányságot segítik, mert ők idáig sem kerestek 1 milliót. Vagyis kerestek, csak nem bejelentve. Ők ugyanúgy megkapják a családi pótlékot, mint idáig. Mi viszont megdögölhetünk a két műszakba, és nem jár a gyermekeink után egy forint se. Tarstd fent a gyermekedet hülye magyar! Ez a jussod amiért hittél a Fideszben, és a cigány orbánban.


2010. nov. 2. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lakosság 85 %-a legfeljebb 1-200.000.- Ft-ot keres. Millió feleltt nagyon kevesen. Nem évi egymilláról van szó,hanem haviról. De a családipótlékot nem emelik,és akinek alacsony a jövedelme,az a kedvezményből is csak keveset tud igénybevenni.
2010. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem mi a gond? Ezt tudtuk a választások előtt is. Mért kellett rástavazni? Gyurcsány is egy népnyúzó volt, de kispályás amatőrnek minősül Orbán mellett. Csak azt sajnálom, hogy nem csak azok járnak pórul akik rá szavaztak. Én kártérítésre itélnék minden egyes fidesz szavazót. Aki nem tud fizetni kényszermunkára.
2010. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
havi 1 millió te nyomi....
2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

de hülye vagy.. olvasd át a törvényt és utána pofázzál..


őst ne hülyeségkeket..

2010. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Uristen ha Hiradót nézzel figyelj jobban.Havi 1 milló.Szóval ne félj.Amugy meg nem tudom miért szidjátok Orbánt ö mindig család centrikus volt és mindig a kis embereket nézte annak idején a dupla családit is neki köszönhetjük.Igaz azóta semmi:)Én a havi 1 milliót is sokkalom én havi 500ezertöl vezetném be,mert aki annyit keres nem hiszem h hiányozna neki havi 11700Ft.
2010. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg pont nem a cigány szaporodást segítik. most megint az lesz, hogy ha dolgozol rendesen, akkor adókedvezményeket kapsz a gyerekre. Nem mint a szociknál, mikor mindegy, hogy dolgozol-e a pénzt akkor is nyomják a gyerekre. na az segíti a cigányokat, mert minek is dolgozzon, ha úgyis ugyanannyit adnak a kölökre, mintha nem dolgozna? Akkor inkább gyárt még egy párat és le van tudva.
2010. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
A kérdező rettentő buta és félreinformált. ATV-ről vagy 168 órából tájékozódsz? Nem csodálnám, ha azért nem fejlődött volna ki az agyad.
2010. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!