Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyenli magát a magyar...

Nem szégyenli magát a magyar nép, hogy a munkahelyek többségén bruttó 300-350 ezer Ft-os fizetéseket mer kínálni ilyen árak mellett?

Figyelt kérdés

2024. okt. 28. 19:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Világvége!
2024. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Afrikai és ázsiai és latin amerikai népek is szégyeljék magukat ahol szintén van szegénység? (Nagyobb mint nálunk)
2024. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen gyenge munkavállalói szakszervezetek mellett mit vársz?
2024. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mit intézet a kormány ahogy a mondád tartja
2024. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj,hogy vannak olyan hülyék, akik elmennek annyiért dolgozni.


Én annyiért az ágyból nem kelnék fel.

Tudom,hogy a boomerek, meg az X generációsok utálják, ha a fiatalabbak ezt mondják.De, pont a boomerek, meg az X generációsok miatt vannak ilyen szar fizetések, mert ők képesek kevés pénzért akár keményen is dolgozni.

Mi már nem teszünk ilyesmit.

2024. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

#5


Teljesen igazad van, sajnos ezt sokan nem értik meg.


És az nem indok, hogy "de hát nekem családom van", mert ezzel az erővel ennek a feléért is elmehetne dolgozni.


Valójában az X generációsnak és a Boomernek ennyi elég, ők abban szocializálódtak, hogy kaja és rezsi meglegyen, és már annyiért elmennek dolgozni.


A tulajok, akik meg belőlük élnek a legdrágább autókat veszik, luxusszállodában nyaralnak.

Pedig ebből a pénzből az alkalmazott is részesülhetne.

De mivel nekik ennyi elég, ezért a munkaadók ennyire pofátlanul le is húzzák őket, sőt otthon nevetnek is rajtuk, a melóhelyen meg kidícsérik a legszorgosabb hangyákat:)


Egy Y generációs, aki már nagyon várja, hogy egy szemléletváltás legyen.

2024. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Én 800.000 forintot keresek hivatalosan, bejelentve. Nem értem a problémátokat...


Jah amúgy Németországban dolgozom :D

2024. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

7#


Én Magyarországon kapok ennyit és van home office is.

És nem IT területen, kontraktorosként.

2024. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
A munkahelyek nagy része külföldi tulajdonban van, és ők is ilyen "fizetéseket" (inkább alamizsnákat) kínálnak. Annyi a különbség, hogy ők tudnának többet is fizetni, ha akarnának, míg a magyar kisvállalkozók nem.
2024. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Vannak olyan hülyék, akik elmennek annyiért dolgozni. Ez csak a történet egyik fele. A másik meg a tisztelt Orbán kormány amelyik hozza be a vendégmunkásokat a bérek letörésére.

Ha kialakulna egy egészséges kereslet kínálat egyensúly akkor az összes munkáltató tudomásul venné, hogy ha Magyarországon akar termelni akkor annak ennyi a bérköltsége.

Érdekes a cseheknél, lengyeleknél tudomásul vették a cégek hogy mennyi a munkaerő ára.

2024. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

A magyar nép miért hagyja és fizeti szó nélkül a NER adóit, hogy azok gazdagodjanak?

Csak egyet mondok 27% Áfa és még kulonado csomó mindenre amit még a boltok fizetnek... Olyan drágaság van mint nyugaton negyed annyi pénzért...

Magyarországon a magyar nép helyett miért Orbán-orsós Viktor akarata érvényesül?

Dönt kénye kedve szerint majdnem 10 millió ember sorsáról és életéről. Öltönyös diktátor ki sem kellene engedni grazbol....

A magyar nép mikor szívná meg jobban ha Trump vagy Harris nyerne?

Most tegyük félre azt hogy Trump úgymond haverjának tarja Orbánt. Nem jelent semmit, Putyin is haverja Orbánnak, mégis 7x-es árakon adja a gázt nekünk a világpiaci árakhoz képest a beste lelke. Szép kis barát. Putyin miatt volt a brutális infláció és a fogyasztás...

Miért van a magyar nép ennyire rákattanva, hogy a több nyelv ismerete és a világlátottság kell jellemezze az ország vezetőit?

Szerintem sokkal inkább arra van szükség, hogy tudják mik a magyar dolgozók bajai. A világlátott emberek többsége azért világlátott, mert semmilyen megélhetési problémája nincs, és simán elkölthet 1 milliót is egy repülős kiruccanásra, amikor csak akar.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!