Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt jól gondolom?

Ezt jól gondolom?

Figyelt kérdés
Én bízom benne, hogy 2026-ban, ha a Tisza nyeri a választást, azt a Fidesz nem fogja elcsalni. Úgy gondolom, ha tényleg manipulálnák a választásokat, akkor a mostani eredményt sem engedték volna meg, például hogy Győrt elveszítsék, Budapest Karácsonyé maradjon, vagy hogy a Tiszának 30%-a legyen...

2024. dec. 31. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túlzásba vinnék a csalásokat, tehát soha sehol senki más nem nyerne csakis mindig a fidesz, az már azért gyanús lenne :)
2024. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyt: az országos hatalom a lényeg, kit érdekel pár kisváros elvesztése.
2024. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 Hát, ha ezek kisvárosok...
2024. dec. 31. 14:16

Kapcsolódó kérdések:

Csak én gondolom úgy hogy még rengeteg fidesz szavazó van?

Még van 1 millió ember aki az se tudja mi az internet.

Lehet látni olyan statisztikát, ami a különböző pártok szavazóinak a demográfiai helyzetét mutatja meg? Gondolok itt legfőképpen az iskolázottságra.

Kizártnak tartom ugyanis, hogy a Tisza szavazói között ne legyen jóval nagyobb arányban a diplomások és érettségivel rendelkezők száma, mint a fidesz szavazóknál.

Miért gondolom azt, hogy itt Magyarországon az összes párt a Fidesz szatellit pártja és Orbán Viktor át veszi Soros helyét mint egy nagy maffiavezér?

A három áll ellenzéki EU parlamenti párt biztos, hogy az Tisza=Fidesz 2.0, DK-MSZP-PM= Fidesz 2/3-ot intéző Gyurcsány, Budapestet Fideszes kedvek szerint irányító Karácsony, Mi Hazánk: A Fidesz fasiszta, diktatórikusabb változata, LMP: zöld politikát folytató...

Jól gondolom, kedves Fidesz szavazók, hogy ti szeretitek azokat a pártokat is akik a Fidesz szekerét tolják?

LMP, MKKP, MHM és Memo? A kérdésem arra irányul, hogy elvileg ezek azok a pártok amik nem szándékosan vagy már némely esetben szándékosan a Fidesz szekerét tolják. Az MHM és MKKP politikája egyébként is eléggé hasonlít a Fideszére. Az LMP meg gyakorlatilag egy...

A fidesz szavazók eloltanák a Batthyányi örökmécsest, mivel Batthyány egy háború politikus volt, aki nem adta meg magát és hátráltatta a békét?

Gondolom a Ludovikán is azt tanítják, hogyan pucsítsanak be a tisztek, ha megjelennek a muszkák a határon.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!