Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mikor várható a...

Fideszesek! Mikor várható a következő "Békemenet"?

Figyelt kérdés
És mi lesz a témája? Már annyira hiányzik hogy vonulgattok!

2025. febr. 13. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Leghamarabb ha majd ha enyhül az idő. A hideg nem tesz jót az idősek ízületeinek. Vigyáznunk kell az idősekre!
2025. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha bejelentik, addig honnan tudná bárki is?
2025. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hátha írogat ide valami nagyokos NER-es gamma mínusz félh*lye krumplibogár, aki már tudja.
2025. febr. 13. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek kellene most békemenet?

Volt már egy pár azokból felfoghattad volna, hogy a békemenetnek mindig van konkrét célja.

Majd ha lesz rá ok akkor majd szerveznek békemenetet. Most egyenlőre az ukrán orosz béke van terítéken, az meg nem tőlünk függ.

de annak örülök ha nehezen tudtad megemészteni, hogy milyen sokan hajlandóak az utcára menni ha békemenetet szerveznek.

2025. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

"milyen sokan hajlandóak az utcára menni ha békemenetet szerveznek"

Naná, különben otthon, vagy az otthonban unatkoznának. Így megbuszoztatják őket, jó kis kirándulás, társaságban, kapnak éltelt, italt, pénzt.

2025. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Múltkor is jól felsültetek a Margit-szigeti "békementettel". Kimentetek a mezőre piknikezni, nehogy látható legyen, milyen szánalmasak vagytok, mennyire csökkent a birkalétszám, és hogy nehogy elküldjenek benneteket, meg imádott kövér hazaáruló disznó isteneteket a vérbe. Meneteljetek! Ordítsatok! Legyen nem leszünk gyarmat meg a többi lejárt lemez! Mutassatok "erőt"! Ti erőt? Ti semmit nem tudtok lassan mutatni, csak a szánalmas, ázsia-kompatibilis sétálgatásotokat, aminek után sem a drágalátos ruszkinyaló viktorkátoknak, sem nektek nem lesz jobb. Pont ugyanolyan frusztrált gyökerek maradtok, sőt még inkább. Lefőtt a kávé jobboskáim. Azért még mutassátok meg magatokat a világnak! Ne felejtsétek el nyíltan dícsérni a ruszkikat, kifejezni nyíltan, hogy bárcsak jönnének vissza! Így záruljon be a kör: 89-ben viktorka utánaordibált a ruszkiknak, most meg hívjátok vissza őket a békemeneten, úgy sem tudnak jönni, mert nem tudnak mit kezdeni Ukrajnával! De nem baj, kérjétek vissza Kárpátalját! Fenyegessétek meg Brüsszelt! Nyomjátok padlóig a hülyeség és demagógia pedált, hagy lássa mindenki, mekkora turbójobbos fideszes gyökerek vagytok!
2025. febr. 13. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Mèg venni kell hozzá pár buszt, hogy Kotyatusnasztáról is bebuszozzák egy napi programra a falu lakóit.
2025. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem Katyusagrádból, Putyin engedélyével. Tényleg, mit mond az orosz külügy: rendezhet "békemenetet" a fidesz? Mi erről Lavrov álláspontja, hm?
2025. febr. 13. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezzük meg kakadút elsősorban ő a fő szócsöve az elvtársaknak. Nem sok válaszol, csak még éppen a nagyúr far táját takartítja a Kremlben.
2025. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
De az ilyen kérdésnek amúgy mi értelme? Aki úgyse Fideszes azt miért érdekli?
2025. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Most hogy egyre rosszabb a gazdaság helyzete várható, hogy a fideszesek egyre elmebetegebb módon fognak viselkedni?

Soros támadja az országot, az USA kiakarja írtani a magyarságot, a háttérhatalom eladta a gázunk, azért nincs, Putyin mindent elsöprő csapást fog mérni a hanyatló nyugatra, most azonnal lépjünk ki az EU-ból és a NATO-ból, mindenki aki szót mer emelni az CIA ügynök, stb.

Az hogy megy ma Magyarországon, amikor egy jól menő céget megszállnak a fideszesek, hogy holnaptól el kell adni a tulajdonosnak a cégét nekik, mert...

Én eddig egy ilyenről hallottam, plusz még a sajtóban párról. Ezzel nem sértenek valamilyen jogszabályt? Vagy erre nem terjed ki a legfőbb ügyész érdeklődése?

Fideszesek! Szerintetek a kormánypárt jövőbeli győzelme után hol várható a legnagyobb változás?

Nyilvánvaló, hogy az ötödik Orbán-kormánytól fognak várni valamit az emberek. Elsődlegesen arra tippelnék, hogy ezeken a területeken tesznek majd valamit: - Budapest felújítása - Egészségügy - Úthálózat (autólálya/MÁV) - Oktatásügy Szerintetek a választások...

Mi várható a FIDESZ következő ciklusában? Elsősorban fideszesek válaszára vagyok kíváncsi.

kádereket helyeznek a bíróságokba is? mégjobban beássák magukat a hatalomba és leválthatatlanná teszik magukat? megszüntetik a maradék ellenzéki médiát is?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!