Egyet ertesz Dr Orban Viktor kijelentesevel , hogy tavasszal ki kell irtani Budapestrol a szuverenitasra veszelyes mediumokat ?
Figyelt kérdés
márc. 5. 20:52
11/14 anonim 



válasza:





A médium már alapvetően többesszám, nincs olyan, hogy médiumok.
Nem értek vele egyet. Szerintem az embereket kellene úgy irányítani, hogy önmaguk ismerjék fel azokat az írásokat, amik veszélyesek. Budapesten szerintem ez jobban sikerül, az emberek itt tájékozottabbak, kevésbé hajlamosak bedőlni különféle orosz propagandaírásoknak. Vidéken van nagyobb veszély a külső dezinformációra.
12/14 anonim 



válasza:





A szuveNERitásra tetszett gondolni?
13/14 anonim 



válasza:





#11 A médium egyes szám, a média többes szám, de a médiumok is helyes.
14/14 anonim 



válasza:





A szuverenitásra leginkább a NER médiája jelent veszélyt. Egy NATO-n és EU-n kívüli országnak ügynökei révén komoly döntési pozíciói vannak a kormányban, meghatározó pozíciói a gazdaságban, a médiában. Plusz ott van a második és harmadik helyen a szintén EU-n és NATO-n kívüli Oroszország és Kína is. Akkor miről beszélünk?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!