Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak bizonyítékok arra,...

Vannak bizonyítékok arra, hogy Deutsch Tamás drogozik vagy ez csak egy ellenzéki lejárató szöveg?

Figyelt kérdés

2025. ápr. 22. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Aki tudja hogy mik a drogfogyasztás egyértelmű tünetei, elég csak ránézni néha.....
2025. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, az orcája pl.
2025. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyára meghűlt és azért szakadt róla a víz hidegben, dehogy a kábszi egyértelmű jele🤡🤡
2025. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Már úgy érted; a nyilvánvalón túl?

Vannak.

Csak nincs értelme bármit is kezdeni velük.

2025. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Nincsenek.
2025. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem drogozik csak azért veri le szegényt a veríték, mert megfuttatta a zebrákat.
2025. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Meglepő lenne, ha nem szívna fel néha napján egy-két csík kólát, mivel a fidesz köreiben ez a fajta luxus élvezeti cikk eléggé népszerű, lásd Borkai jachtozása. De az, hogy napi szinten be legyen kokózva szerintem nem állja meg a helyét, esetleg heti szinten már hihetőbb. Az, hogy hülyeségeket beszél, csak szimplán az agyi képességei miatt van, a verejtékezés meg azért mert rendesen felszedett már jó pár kilót.
2025. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Tudtommal volt, hogy egy drogos összejövetelen csak a mentelmi joga miatt nem tudtak intézkedni ellene.
2025. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen rengeteg rendőri jelentés van, amiben drogos partikon volt, eléggé kétes állapotban, de mivel mentelmi joga van, ezért el kellett őt engedni. Hivatalos rendőri jelentések ezek. Keress rá a neten.
2025. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Dajcstomi másodfokon mégis megnyerte a pert Juhász Péter ellen aki azzal vádolta, hogy drogos. Elősfokon még Juhász nyert, de aztán lehet erősebb volt a fidesz lobbi a bíróságon. [link]
2025. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Nem kellene a pártpolitikai reklámok közpénzből való finanszírozása miatt feljelenteni magyarország kormányát hűtlen kezelés miatt?

A facebookon rendszeresen szembejönnek velem olyan hirdetések, amelyeknek az ellenzéki pártok lejáratásán kívül semmi más céljuk nincs. Tehát ezek a hirdetések csak a fidesznek hoznak hasznot az országnak nem. Nomármost ezeket a hirdetéseket meg lehet nézni, hogy ki...

Ha egyszer Trump olyan nagy haverja Orbánnak ahogy gondolja, miért hagyott lehozni egy ilyen lejárató cikket Orbánról az amerikai sajtóban?

A New York Times egy brutális lejárató cikket hozott le Orbán rendszeréről. Leírta az apró betűs részeket is kendőzetlenül, hogy az illegális migráció elleni felszólalásokkal, a gender meg woke ellenességgel akarja elterelni a figyelmét az embereknek a fontos gondokról...

A fidesz elvesztette a kontrollt?

9%-kal vezet a Tisza, az osztogatások, lejárató kampányok ellenére.

Az emberek miért nem látják azt, hogy ami Gyurcsány ellen folyik 15 éve az csak egy Fideszes lejáratókampány?

Ő az egyetlen valódi alternatíva a mai rendszerben, Magyar Péter szemében Orbán Viktort kapjátok vissza. Gyurcsányt sikerült 15 év alatt főellenséggé tenni, pedig az egyetlen valódi demokrata.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!