Gyurcsány lemondott! Boldog vagy?
Nem hittem hogy öszöd lesz ma, de lett, és Gyurcsány zavarában újra lemondott :D
Szerintem a bácsinak, sikerült elérnie a lehetetlent, mert ezen együtt örül a fidesz, a tisza, a mi hazánk, az mkkp és minden egyéb párt. Egyetértesz?















Végre! Végre! Végre!
Szabadok vagyunk.
Most már bátran szavazhatok a Mi hazánkra én is.
Gyurcsány nagy harcos volt a politikában, de megspórolhatott volta egy évtizedes fidesz diktatúrát, ha korábban meghozza ezt a döntését.





#2 Vagy inkább a kormány terve volt ez. Petike a Fityesz megbízásából csinált pártot magának és az volt a terv, hogy elzavarják teljesen a demokratikus erőket.
Így nem marad más csak a Fidesz és a teljes diktatúra.
Sebaj, mi akkor is a DK-ra szavazunk és vagyunk jó sokan, életben lesz tartva a demokrácia és el fog jönni a mi időnk.















Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!