Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KDNP a haláltusáját vívja?...

KDNP a haláltusáját vívja? Újabb fontos ember mondott le.

Figyelt kérdés
2025. máj. 25. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha öten lesznek csak a KDNP-ben (mert a másik öt kilép) akkor is fidesz-kdnp koalició lesz :)))))))
2025. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Kedves kérdező, mire tetszik gondolni ki az újabb fontos ember?
2025. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem is létezik: nincs olyan parlamenti képviselőjük, aki korábban ne másik pártban lett volna. (Ez többnyire a Fidesz, de van MDF is. Körzetem képviselője, Hargitai János meg az SZDSZ-es Wekler Ferenc kampályfőnökeként kezdte politikai karrierjét)
2025. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A KDNP már jó 20-25 éve nem létezik, csak mint a Fidesz álkeresztény tagozata.
2025. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Az újabb fontos ember az Sümeg (5800 lakos) alpolgármestere? :)


Ez ki van adva vagy még a drog elleni szigorúbb fellépés nem ért be eléggé és szívtál valamit? :D

2025. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt a kdnp fontos? Csicskák, hasznos idióták az àllampárt számára.
2025. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A KDNP eddig sem volt semmilyen szinten tényező, csak magatokat csapjátok be, ha ennek bármilyen jelentőségét tulajdonítotok.
2025. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Magyar Péter napok óta hallgat az őt favorizáló, az ő mocsokságait elhallgató, s az ő karrierjét építő, az Orbántól független sajtó kivégzéséről....

Az Orbán-rezsim sérti a gyülekezési jogot, alaptörvénybe foglalja a homofób gyűlöletet, legújabban pedig az orosz fasizmus mintájára tapossa el a sajtószabadságot.Magyar Pétert, mint volt fideszest, a magát függetlennek nevező sajtó felkarolta, s a nárcisztikus...

A független sajtó kormány általi kivégzése a Huxithoz vezető fontos lépés?

A Huxit esetén bedől a magyar gazdaság, ezért létfontosságú, hogy a Huxit pillanatában ki uralja a sajtót. Ha a Huxit idején van független sajtó, amely tájékoztatja a népet arról, hogy miért is omlott össze a gazdaság, abból lehet népfelkelés. Viszont, ha a fidesz...

Az miért akkora probléma az internetes újság szerint, hogy nem mindenkinek egyformán fontos a gyerekvállalás és hogy ezt bizonyos médiumok is így gondolják?

Például én sem szeretnék gyereket, de ebben semmilyen hatása nincs sem a ballib médiának, sem a kormány intézkedéseinek. Ez az én magánügyem és nem közügy. És ne turkáljon senki bennem és ne írja elő hogy szüljek és hogy mennyit. Mégis kinek képzeli magát valaki, hogy ebbe beleszóljon?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!