KDNP a haláltusáját vívja? Újabb fontos ember mondott le.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Az újabb fontos ember az Sümeg (5800 lakos) alpolgármestere? :)
Ez ki van adva vagy még a drog elleni szigorúbb fellépés nem ért be eléggé és szívtál valamit? :D




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Az Orbán-rezsim sérti a gyülekezési jogot, alaptörvénybe foglalja a homofób gyűlöletet, legújabban pedig az orosz fasizmus mintájára tapossa el a sajtószabadságot.Magyar Pétert, mint volt fideszest, a magát függetlennek nevező sajtó felkarolta, s a nárcisztikus...
Deák Dániel érvei elég meggyőzőek:
A Huxit esetén bedől a magyar gazdaság, ezért létfontosságú, hogy a Huxit pillanatában ki uralja a sajtót. Ha a Huxit idején van független sajtó, amely tájékoztatja a népet arról, hogy miért is omlott össze a gazdaság, abból lehet népfelkelés. Viszont, ha a fidesz...
Mi fog történni eredménytől függően?
Például én sem szeretnék gyereket, de ebben semmilyen hatása nincs sem a ballib médiának, sem a kormány intézkedéseinek. Ez az én magánügyem és nem közügy. És ne turkáljon senki bennem és ne írja elő hogy szüljek és hogy mennyit. Mégis kinek képzeli magát valaki, hogy ebbe beleszóljon?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




