Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter ma abszolút...

Magyar Péter ma abszolút uralta a napot Kötcsén. Orbán Viktor pedig az ellenzékiek elpusztításával, illetve az adófizetők pénzének propagandára való költésével fenyegetett. Szerintetek ki nyerte a napot?

Figyelt kérdés

2025. szept. 7. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péter
orbán viktor
28 szavazat
 1/6 SzocdemOliver ***** válasza:
29%

Mindketten vesztesek erkölcsileg, de a legnagyobb vesztesek mi, a magyar emberek leszünk, ha a Mester (Orbán), vagy a Tanítvány (Magyar) pártja kerül hatalomra.


Nem kérünk se a régi, se az új Fideszből! Valódi kormányváltást akarunk!

2025. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

szavazz a mihazankra!


[link]

2025. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Magyar Péter ma abszolút uralta a napot Kötcsén.

0rban egy nagy nulla volt.

2025. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Egy épelméjű ember, aki meg egy normális országban akar élni, valahol a sarokban sirdogál és, ha összeszedi magát, fogja a holmiját és megy, minnél messzebb ebből az őrűltekházából.
2025. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Pánik és kétségbeesés rí le az arcáról és a mozdulatairól. Lefőtt a kávé Fidesz.

2025. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos orbán valóban egy őrültekházát csinált Magyarországból, És ráadásúl lop csal hazudik. Minden napra jut valami őrület tőle, a francnak sem hiányzik ez az őrültekháza. De legalább jólétet és jogbiztonságot tudott volna teremteni de sajnos az EU utolsói közé züllesztette le Magyarországot miközben a pereputtya és a fideszbárók milliárdos vagyonokat loptak össze maguknak az adófizetők pénzéből ezért én a Tiszára fogok szavazni 2026-ban.
2025. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az ellenzékiek miért nem akarják megérteni, hogy Orbán Viktor a legjobb?!

Egész egyszerűen ő a legalkalmasabb arra, hogy miniszterelnök legyen.

Azok a “nem tiszás” ellenzékiek, akiknél mondjuk kigyullad a ház, akkor a tűzoltás esetén is megválogatják, hogy ki olthatja el a tüzet?

Nagyjából ezzel tudom leírni azokat a finnyás ellenzékieket, akik MP-re nem szavaznának le. Mondjuk nem is rá kell, hanem a Tisza jelöltjeire.

Ellenzékiek! Szoktatok M1 televíziót nézni?

Azon belül is a politikai, közéleti műsorokat. Soha nem néztem TV-t de most egy órát néztem. Valami egészen szürreális élmény.. Ami leginkább furcsa benne hogy sokszor pl az idegen nyelven beszélő politikusok esetében egyszerűen "alámondanak" dolgokat mintha ő azt...

Az ellenzékiek miért gondolják, hogy Bulgária gazdasága le fog hagyni minket csak azért mert 2026 januárjától ők is EUR pénznemet használnak majd?

Az csak egy valuta, egy mérőszám. Attól még nem fognak gazdaságilag majd skyrocketelni mert eurót használnak. Nem fogják egyből a bolgár segédmunkás béreket felemelni holland orvosi fizetésekre. A sok Tisza meg DK szavazó szerint meg hamarosan mi leszünk az EU...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!