A jelenlegi gyönyörű kampánymocskolódásból megismerhettük az összes szóbajöhető országirányításra kijelölt félt. Ez lenne a választás? Válasszunk a rossz és a rossz közt?
Figyelt kérdés
2025. szept. 30. 19:46
1/1 anonim 



válasza:




válasza:Vicces, hogy a magadfajta hirtelen milyen finnyás lett, ha politikusokról van szó. Az elmúlt 20-30 évben mit csináltál?
Kapcsolódó kérdések:
Sopronban miért ennyire népszerű a Fidesz?
Pedig közel van az osztrák határhoz, így elvileg ők tudnák, tapasztalnák meg leginkább az osztrákok és magyarok közötti különbségeket. Ehhez képest 2006 óta folyamatosan Fideszes a polgármester a városban. 2019-ig Fodor Tamás, azóta pedig Farkas Ciprián. A 22-es...
A DK beolvadhat a Tisza pàrtba a választások idejére?
MP-nek kelleni fog az erősítès.
Ha a Tisza pàrt elveszíti a választásokat, akkor egyben marad, vagy feloszlik több kis pártra?
Bár biztosat nem tudok mondani, de nem tartom kizártnak, hogy egy választási veresèg utàn olyan feszült lesz a hangulat a vezetőségben, hogy néhány tiszàs politikus új pártot alapít.Alapozom ezt arra, hogy már most is van egy olyan kis párt, amit egy olyan ember...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




