Mit kezd a Fidesz azzal a pénzzel, ami felszabadult a politikai hirdetésekből?




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
A trafik mutyizással több ezer embert tönkretevő Németh Bazsi műsorát a párszáz agyhalott fideszhívőn kívül senki se nézi. A korábbi nézettségi számot pedig csak sok millió forintos facebook hirdetésként sikerült elérnie. Egyetértetek azzal, hogy a hazug...
Hazudik a telex vagy igaz amit írnak?"Egyik napról a másikra töredékére zuhant a Harcosok órája videóinak nézettsége, amióta október 6-tól a Meta leállította az Európai Unióban a facebookos politikai hirdetéseket - írja a Telex, és mint a diagramjukon is látszik:...
Hogy fogják így maguk mellé állítani a fiatalságot, akik leginkább aktívak a közösségi oldalakon, mint a nyugdíjasok?
Ha valakinek olyan a profilja, hogy organikusan elér vele milliókat, pl Magyar Péter, Molnár Áron, Osváth Zsolt, Pottyondi Edina stb, akkor nekik továbbra is megmarad az elérés, a fideszes politikusok, meg az egyéb fidesz közeli híroldalak, Megafon stb fognak ezzel szívni egyedül?
Nem magyarban élek, ezért kérdezem. Itt meg alapból nincs ilyen.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




