Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kezd a Fidesz azzal a...

Mit kezd a Fidesz azzal a pénzzel, ami felszabadult a politikai hirdetésekből?

Figyelt kérdés
2025. okt. 16. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Kell a pénz a zebratápra és a yacht fenntartására.
2025. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
A magángépekbe, yachtokba kell üzemanyag, Hatvanpusitának is épülnie kell…
2025. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
14. havi nyugdíjra 👍🍊
2025. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Majd befejeznek belőle egy félkész gazdasági épületet.
2025. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Fideszhívők, mivel magyarázzátok, hogy a facebbok politikai hirdetések megszünte után a Harcosok órája nézettsége 96%-al esett?

A trafik mutyizással több ezer embert tönkretevő Németh Bazsi műsorát a párszáz agyhalott fideszhívőn kívül senki se nézi. A korábbi nézettségi számot pedig csak sok millió forintos facebook hirdetésként sikerült elérnie. Egyetértetek azzal, hogy a hazug...

A "Harcosok órája" youtube csatorna csak a fizetett hirdetések révén tudott eddig nézettséget elérni?

Hazudik a telex vagy igaz amit írnak?"Egyik napról a másikra töredékére zuhant a Harcosok órája videóinak nézettsége, amióta október 6-tól a Meta leállította az Európai Unióban a facebookos politikai hirdetéseket - írja a Telex, és mint a diagramjukon is látszik:...

Hogyan fog terjedni a Fidesz propaganda, így hogy a Facebook és a YouTube nem engedélyezi a politikai hirdetéseket?

Hogy fogják így maguk mellé állítani a fiatalságot, akik leginkább aktívak a közösségi oldalakon, mint a nyugdíjasok?

Holnap a META (Facebook, Instagram, TikTok stb) leállítja a politikai hirdetéseket. Mit jelent ez pontosan a gyakorlatban?

Ha valakinek olyan a profilja, hogy organikusan elér vele milliókat, pl Magyar Péter, Molnár Áron, Osváth Zsolt, Pottyondi Edina stb, akkor nekik továbbra is megmarad az elérés, a fideszes politikusok, meg az egyéb fidesz közeli híroldalak, Megafon stb fognak ezzel szívni egyedül?

Tényleg eltűntek ma a fideszes hirdetések a youtuberól?

Nem magyarban élek, ezért kérdezem. Itt meg alapból nincs ilyen.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!