Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háborús meneten vagy a...

A háborús meneten vagy a birka meneten voltak többen?

Figyelt kérdés
Mi a végső szám?

2025. okt. 25. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
A Mi Hazánkén
2025. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Pletyka szerint a fideszes Túróczkai nyerte a versenyt, majdnem egymillió igaz matyar gyűlt össze a Corvin-közbe

huhuhuhu huhu huhuhu

2025. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Fideszén kb 10k ember. MP-nél 100k+
2025. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

A fideszén körülbelül 2-szer annyian voltak, mint a Magyar Péter félén és interneten, meg tévén is többen követték Orbánt:

[link]

2025. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Fideszén sajnos, de nem annyival mint a Fideszesek mondják.
2025. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
#4 Mutass egy képet a Kossuth térről. (Ami légi) és kiderül többen voltak-e :D
2025. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Megjöttek a tényszerű adatok, a békemenet nyert.


A cellainformációk alapján csaknem kétszer annyian voltak a Kossuth téren, mint a Hősök terén


[link]

2025. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
A kormány adatok nem tényszerű adatok. Bármit mondhatnak. :)
2025. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Már csak matematikailag se lehettek kétszer annyian a Kossuth téren mivel alapból kisebb négyzetméterre illetve a szinpad a felét elfoglalta. A Hősök tere négyzetméterbe nagyobb és tele volt (környező utcák is).


Ha igaz is a cellainfo az akkor készült amikor a menet még oda se ért (már ekkor félig tele volt a tér).

2025. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Békemeneten sokkal többen voltak.
2025. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Mi a véleményetek arról, hogy a Fideszes parlamenti többség megszavazta a "háborús vészhelyzet" meghosszabítását jövő májusig?

Ezzel a megszavazott és érvénybe léphet rendkívül jogrenddel szerintem az áprilisi választás is veszélybe került.

A "békecsúcsra" elmegy mindkét háborús fél?

Vagy csak bohóckodás és popsi nyalás lesz?

Ha Orbán letartóztatná a háborús bűnös Putyint, azzal visszaszerezhetné az előnyét?

Köztudott, hogy jelenleg 18%-os hátrányban van a Fidesz a Tiszához képest. Ha egy ilyen merész lépést meghúzna, biztos sok szavazót maga mellé fordíthatna. Megtenné? Elég lenne ahhoz, hogy ismét a Fidesz vezessen?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!