Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes harcosok tényleg...

A fideszes harcosok tényleg azt gondolják, hogyha mindenhova odaírják Magyar Péterrel kapcsolatos “gondolataikat”, akkor elbizonytalanodom, nem szavazok vagy a Fideszre szavazok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok ti hogy látjátok ezt a jelenséget?

nov. 3. 00:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
14%

A józan ész arról szól hogy:


- ha sorban milliókat keres mint miniszterelnök miért ne tarthatnak zebrát? Miért nem lettél te miniszterelnök hogy zebrát tarts? Mi ebben a bűn?

- rezsivédelem elfelejtve? Magyarországon a legalacsonyabb a gazár? Egy kormányváltással biztosan többet fizetsz.

- Magyar Péter micskolodó szinte már gyűlölet kampányt vezet. Ehhez kapcsolódnak heccelők, akik már torzult fejjel üvölteni.

- a gyerekes családok a legjobban támogatottak Europában. Megértem ha valakinek nincs gyereke erre fujjog és duzzog. De mégis ők nevelik a jövő Magyarorszàgát és nem az akinek nincs gyereke.

-Németországban azt tanítják, vegyenek fel pulóvert és spóroljanak a gázzal. Az álomnyugdij korszakának vége, készüljenek háborúra halmozzanak fel élelmiszert.

- csődhullám van


Minden szempontból vêge a régi Nêmetorszàgnak. Kulturális gazdasági energiaügyi romhalmaz. Ehhez az ideologiához politikailag Magyar Péter van legközelebb a németek által vezetett Néppárt tagsága miatt.


Csak a józan észt szeretjük.

nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

"De nekem mindegy hogy Fidesz vagy Tisza mind kettőben a Fideszek vannak jelen :D"

Ennyi erővel akkor szavazhatnál akár a Tiszára is, nem?


"Vadon élnek. Őshonos faj."

Tenyészhelye kizárólag a Hatvanpusztai birtok. Latin neve Zebrum 60pusztum.


"- ha sorban milliókat keres mint miniszterelnök miért ne tarthatnak zebrát? Miért nem lettél te miniszterelnök hogy zebrát tarts?"

Tartson, csak ne a mi adóforintjainkból vegye, tartsa fenn nenki az életteret, ne a mi adóforintjainkból fűtse, etesse, orvosolja, hanem a saját megkeresett pénzéből. És az nem az, amit mindenféle mutyikkal kiemelnek a gazdaságból, reprivatizálva a dolgokat.

"Mi ebben a bűn?"

Egyrészt az, hogy az ország gazdasági helyzete egyáltalán nem teszi indokolttá, vagy feledhetővé az ilyet, másrészt pedig, hogy nem kérdezett meg róla valamelyik nemzeti konzultációban, hogy El tudja-e Ön fogadni a magyar gazdaság sorozatos alulteljesítésének idején, hogy a Tisztelt Miniszterelnök Úr közönség elől elzárt afrikai vadrezervátumot tartson fenn saját magának és a szűk baráti körének az adófizetők pénzén?

Zsiráf meg elefánt tuti nem lesz, azok két faluval arrébbról is látszanak.

nov. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%
Nézd: 2010 óta megy a cirkusz, a provokálás, a dolgok ferdítése, a kamukázás mindennel kapcsolatban. Ha eddig sikeresek voltak, mert a zemberek nagyon nagy része bevette, akkor eztán is be fogják venni az új dolgokat.
nov. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
1es igen sok értelmes ember van aki szerencsére nem szavaz a fideszre, hiába toljátok a hazugságaitokat, jól látod.
nov. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
8 oké de akkor miért vannak Hatvanpusztán?
nov. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%

rezsivédelem elfelejtve? Magyarországon a legalacsonyabb a gazár? Egy kormányváltással biztosan többet fizetsz.


Igen és nálunk a legmagasabb a rendszerhasználati díj ami Lölöke zsebébe megy


- Magyar Péter micskolodó szinte már gyűlölet kampányt vezet. Ehhez kapcsolódnak heccelők, akik már torzult fejjel üvölteni.


igen igazad van, mi polsokázunk fenyegetünk akasztással meg megyünk neki a pultozóknak tényleg..



na ennyit a hazugságaitokról

nov. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
#16 Megint magaddal veszekszel? Nem mondta még a dokid hogy szedd rendesen a gyógyszeredet?
nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Vannak bizonytalanabb emberek.
nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%

17es nem kell gyógyszert szednem én nem hiszek a kolostordisznónak mint a szektásai akiket kezeltetni kéne vele együtt.


Hiába soroljuk a tényeket csak öntitek magatokból a propaganda hazugságot. És a félelmetes hogy lehet még ti is elhiszitek.

nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

#19 Már megint miről beszélsz?

Olvastam a kommentedet ahol saját magaddal vitatkoztál. EMIATT kérdeztem hogy szeded-e a gyógyszeredet. De nyilván nem.

nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!