Magyar Peter egy populista politikus aki mindent iger a semmibol?
Nem vagyok Fideszes troll, Erdelyi magyar vagyok, igazabol nincs bajom M-vel vagy a Tisza parttal, de ugy erzem hogy Magyar Peter es a Tisza part jelenlegi eleg keves tagjai mindent igernek de a kerdesem az hogy honnan es mibol?
Nem mondom, hogy hazudnak vagy nem akarnak megcsinalni azt amit igernek de tudnunk kell azt hogy igerni, mindent lehet az ingyen van de mikor oda kerulnek hogy megvalositsak azt akkor nem lesz ilyen egyszeru.
Konnyebb a kispadon szidni a focistakat, mint a palyan lenni es bizonyitani, golt rugni.
Sokan felhozzak peldanak, hogy nem jo az hogy nem vagyunk Pro Europaiak, EU partiak. Itt Romaniaban akik nyertek Majusban nagy EU es Nato partiak megis miota megalakult a kormany(kb ugyanaz mint ami volt csak bekerult a roman Momentum-USR) semmi jo nem tortent. Tenyleg nagyon megkell magam eroltessem hogy valami jo dolgok eszembe jussanak amiota ezek hatalmon vannak.
Mindent levagtak, megdragitottak stb.
A mai gazdasagi helyben mindenhol doglodnek az orszagok, mindegy, hogy milyen part van hatalmon, ebben a Tisza se fog segiteni. Persze, most mondanatok hogy megeri akkor is rajuk szavazni csak legyen egy picivel jobb.
Itt minden heten egy ceg megszunik szazakat rugnak ki.
Velemenyen szerint sok jora nem kell szamitani, hala peldaul a szankcioknak is.
Amugy szerintem szavazni se fogok, mocsok az osszes.




válasza:A tisza csak ígérget. Bár a tisza ígéreteinek jó részét a hiteles fidesz médiából ismerjük.
A fidesz legalább a tényekkel kampányol. Például az életszínvonallal ami a legalacsonyabb az EU-ban.




válasza:"Magyar Peter es a Tisza part jelenlegi eleg keves tagjai mindent igernek de a kerdesem az hogy honnan es mibol?"
Pont ugyanabból, amikor a fidesz is tervezni készül a 2-3 gyerekeseknek adómentességet adni, a nyugdíjasoknak 14. havi nyugdíjat fizetni, vagy a lakásvásárlóktól átvállalni a kamatkötelezettségük nagyrészét. Sehogy, de a kommunikációban nem lehet lemaradni. Illetve talán MP-nek egy szempontból lehet jobban hinni, márpedig onnan, hogy neki több esélye van feloldani a befagyasztott EU-s támogatásokat.




válasza:



válasza:



válasza:Igérgetni a legkönnyebb egy semmilyen pártnak felelősség nélkűl!!!! Minden ellenzék ezt teszi, aki hatalmat akar!! Aki meg elhiszi, nagyot koppan és utána elhallgat!! Mint az éji bogár!!
Utána lehet tüntékézni!!
Kapcsolódó kérdések:
Donald Trumpot is populistának szokták nevezni. Viszont, ő pont olyan dolgokat valósít meg vagy próbál, amiért megválasztották.PL: woke kivezetése,illegális migráció autóipari reformok...stb Az EU-s vezetők, Nyugat-Európánban meg inkább elitisták, a saját kis...
Szerintem ez félrevezető, ők az elitista politikusok, nem a baloldali ellenfeleik. Orbán, Trump sokkal inkább, az elitet képviselik, mint a szegényeket, kisembereket, széleskörű polgárságot, választóréteget. Nem lehet tőlük várni a populista fordulatot. Trump világ életében a felső 1%-ban mozgott.
Eddig kb 85 elhunyt főt hoznak összefüggésbe a koronával. Ha ugyanolyan hülyén vezetik mint az olaszok, akkor még kevesebb áldozat volt. De legyünk naivak, és higgyük el, hogy mind a 85-en kizárólag a korona miatt haltak meg... Mi lenne ha 3X ennyien, tehát 270...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




