Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Peter egy populista...

Magyar Peter egy populista politikus aki mindent iger a semmibol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes troll, Erdelyi magyar vagyok, igazabol nincs bajom M-vel vagy a Tisza parttal, de ugy erzem hogy Magyar Peter es a Tisza part jelenlegi eleg keves tagjai mindent igernek de a kerdesem az hogy honnan es mibol?

Nem mondom, hogy hazudnak vagy nem akarnak megcsinalni azt amit igernek de tudnunk kell azt hogy igerni, mindent lehet az ingyen van de mikor oda kerulnek hogy megvalositsak azt akkor nem lesz ilyen egyszeru.

Konnyebb a kispadon szidni a focistakat, mint a palyan lenni es bizonyitani, golt rugni.

Sokan felhozzak peldanak, hogy nem jo az hogy nem vagyunk Pro Europaiak, EU partiak. Itt Romaniaban akik nyertek Majusban nagy EU es Nato partiak megis miota megalakult a kormany(kb ugyanaz mint ami volt csak bekerult a roman Momentum-USR) semmi jo nem tortent. Tenyleg nagyon megkell magam eroltessem hogy valami jo dolgok eszembe jussanak amiota ezek hatalmon vannak.

Mindent levagtak, megdragitottak stb.

A mai gazdasagi helyben mindenhol doglodnek az orszagok, mindegy, hogy milyen part van hatalmon, ebben a Tisza se fog segiteni. Persze, most mondanatok hogy megeri akkor is rajuk szavazni csak legyen egy picivel jobb.

Itt minden heten egy ceg megszunik szazakat rugnak ki.

Velemenyen szerint sok jora nem kell szamitani, hala peldaul a szankcioknak is.

Amugy szerintem szavazni se fogok, mocsok az osszes.


2025. nov. 7. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a nyelvtani hibak miatt.
2025. nov. 7. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A tisza csak ígérget. Bár a tisza ígéreteinek jó részét a hiteles fidesz médiából ismerjük.

A fidesz legalább a tényekkel kampányol. Például az életszínvonallal ami a legalacsonyabb az EU-ban.

2025. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

"Magyar Peter es a Tisza part jelenlegi eleg keves tagjai mindent igernek de a kerdesem az hogy honnan es mibol?"

Pont ugyanabból, amikor a fidesz is tervezni készül a 2-3 gyerekeseknek adómentességet adni, a nyugdíjasoknak 14. havi nyugdíjat fizetni, vagy a lakásvásárlóktól átvállalni a kamatkötelezettségük nagyrészét. Sehogy, de a kommunikációban nem lehet lemaradni. Illetve talán MP-nek egy szempontból lehet jobban hinni, márpedig onnan, hogy neki több esélye van feloldani a befagyasztott EU-s támogatásokat.

2025. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tisza a csillagokat is lehazudja az égről ahogy a fidesz is. Nem véletlen egy helyről jönnek.
2025. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sok jot ne varjunk az elkovetkezendo evekben legalabb addig mig tart a haboru es a szankciok.
2025. nov. 7. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

2: Ez hazugság, 4 uniós országot is megelőzünk:


[link]

2025. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Igérgetni a legkönnyebb egy semmilyen pártnak felelősség nélkűl!!!! Minden ellenzék ezt teszi, aki hatalmat akar!! Aki meg elhiszi, nagyot koppan és utána elhallgat!! Mint az éji bogár!!

Utána lehet tüntékézni!!

2025. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Egy demokrata politikusnak tulajdonképpen kötelező lenne populistának lennie?

Donald Trumpot is populistának szokták nevezni. Viszont, ő pont olyan dolgokat valósít meg vagy próbál, amiért megválasztották.PL: woke kivezetése,illegális migráció autóipari reformok...stb Az EU-s vezetők, Nyugat-Európánban meg inkább elitisták, a saját kis...

Orbánra, Trumpra miért mondják, hogy populista?

Szerintem ez félrevezető, ők az elitista politikusok, nem a baloldali ellenfeleik. Orbán, Trump sokkal inkább, az elitet képviselik, mint a szegényeket, kisembereket, széleskörű polgárságot, választóréteget. Nem lehet tőlük várni a populista fordulatot. Trump világ életében a felső 1%-ban mozgott.

De most komolyan: Ha háromszor ennyien halnának meg Magyarországon, érdekelne?

Eddig kb 85 elhunyt főt hoznak összefüggésbe a koronával. Ha ugyanolyan hülyén vezetik mint az olaszok, akkor még kevesebb áldozat volt. De legyünk naivak, és higgyük el, hogy mind a 85-en kizárólag a korona miatt haltak meg... Mi lenne ha 3X ennyien, tehát 270...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!