A Fidesz-Kdnp és szavazói méltósággal fogják viselni jövőre a kormányváltást?




válasza:



válasza:Nem lesz kormányváltás, mert Magyar Pèter óriási hibákat követett el, legutóbb már a Telex is arról cikketett, hogy gyengült a támogatottsága.
A Tisza párt koporsójába pedig az utolsó szögeket az verte be, hogy elitizmusba fulladt, elvitatja az ellenzèkisèget másoktól, illetve egy woke propagandistát tett meg jelöltjènek.
Innentől fogva nincs tovább, mert magára haragította az ellenzèkieket egy rèszèt, a társadalom többsège meg nem kíváncsi a woke-izmusra.




válasza:



válasza:



válasza:"És te méltósággal fogod viselni az összes szektással együtt, ha jól kikaptok a választáson?...🤔"
Tehát a TISZÁSOK a szektások? Én mint "szektás" biztos nem, ugyanis van egy kormány, amely 16 éve van hatalmon, szétlopta és szétverte az országot, ennek leváltására való vágy a szektásság?
2026 ban arról szavazunk, leváltsuk e az országot szétverő és szétlopó FIDESZT!




válasza:6# akkor meg ne provokálj, mint egy vérbeli Tisza szektás.
Ha te tényleg MH s vagy, akkor azon szurkolj, hogy egy, bejussatok egyáltalán a parlamentbe, kettő, ne a fidesz bukását akard, vagy szeretnél esetleg egy Tisza - MH koalíciót???
Esetleg kamu ez a MH s dolog 🤔




válasza:7# gondolod te, szektás!
Ez a szétlopta stb ugyanolyan demagóg semmi, mint az ellopott vagyon visszaszerzése, vagy tudod a "házról házra, tégláról téglára visszavesszük" dolog.
De a jelöltállítás és azokról történő" szavazás is pl egy akkora parasztvakítás... il
És hát Pszichopatapeti mondott már konkrétan valamit az ellopott/ kiszivárgott 200 ezer szektás adataival kapcsolatban??
Mondott e már konkrétan valamit, Ukrajna EU tagsága, háborúpártiság, migráció, Pride kérdésében???
Na ennyi egyenlőre.
Kapcsolódó kérdések:
Most a kegyelmi ügy kirobbanása után azt mondják, hogy az utóbbi 2 év olyan volt a fidesznek mint 2006 Gyurcsányéknak az MSZP kormányzása idején. De félek.. mi lesz ha elcsalják a választást, vagy Magyar Péter a választások előtt 2 héttel hirtelen autóbalesetben meghal...
Aki igen, írja le kire. Segítsük egymást a döntéshozatalban.
Sok óellenzéki jelölt-Hadházy, Tordai, Kunhalmi, Hiller stb azt hiszik, hogy korábban azért nyerhettek, mert erős jelöltek voltak. Valójában az az igazság, hogy ők voltak akkor az erős ellenzék, most ez a Tisza. Így az emberek mivel pártokra szavaznak, 90%-ban...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




