Mi lett volna az országgal ha nem kerül 45 év szovjet megszállás alá?




válasza:Orbán 2008-ig utálta Putyint.
Azóta viszont szerelmes belé.




válasza:



válasza:



válasza:@1 meg 2014-ben is azt nyilatkozta, hogy az orosz agresszio ellen fel kell szolalni.




válasza:



válasza:



válasza:Itt maradtak volna azok az emberek, akik felemelték volna hazánkat kulturálisan és morálisan. Nagyon sok gondolkodó,tudós került börtönbe, öltek meg, vagy diszidált.
Minden el volt zárja a magyaroktól, és Európából hitler ámokfutása kiüldötte a szellemi nagyságokat (Kissinger például és rengeteg magyar tudós,író), akik USA-tették világhatalommá. A politika mindenbe beleszólt Pap Lászlót sem engedték, pedig világbajnok lehetett volna.




válasza:5,
Igazad van, de szerintem a görög példa rossz. Az egy semmirekellő, lusta, láblógató nép, akik nem hajlandóak dolgozni, mert kiadják a házukat a turistáknak és elvannak.
Ugyanez bármelyik nagy tengerparti turizmussal rendelkező déli ország.




válasza:5#:
"Az emberek mentalitása is rengeteg számít. Lehet a világ legjobb rendszere hatalmon, ha a nép mentalitása nem olyan.":
Ez nagyon ott van, fontos mondat!:)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nagyon sokat szenvedett és kapott az ország 15 év alatt, Kádárék legalább lerakták az alapot és rendbe tették a vh után az országot, míg 0rbán lelakta 15 év alatt, semmi fejlesztés, semmi út, semmi kórház, semmi oktatás stb.... Az a pár út ami épült vagy kórház édes...
Ha netán megszállnának minket "orosz édestestvéreink" a jövőben, érteni legyenek képesek a magyar fiatalok az orosz katonák által adott parancsokat.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




