Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ellentmondásos ez kicsit? ...

Nem ellentmondásos ez kicsit? A Fidesz,vele együtt orbán az uniós csatlakozás idején szintén támogatta a csatlakozást. És mi van most?

Figyelt kérdés
Ebből következik hogy ha olyan szar az uniós tagság, és Brüsszel a főellenség most nekik,akkor ebben ők is hibásak.Kit érdekel hogy 20 éve volt meg akkor ellenzékben voltak.Ne nézzenek már mindenkit hülyének.

febr. 4. 17:06
 1/8 üdvözlet_Dublinból ***** válasza:
63%

nem ellentmondásos, mindig azt csinálják amin éppen lehet tovább vitorlázni

nem néznek hülyének titeket, azok vagytok sajnos, máskülönben nem lenne miről beszélgetni most

febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az egyetlen ellentmondása, régen haza akarta zavarni a "ruszkikat" most meg öribarik
febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
@2 De azok rósz ruszkik voltak, ezek meg most lyó ruszkik
febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pintér László ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem róható fel Nekik. Bárki meggondolhatja magát 20 év távlatából. Valószínűleg Te is hoztál mai fejjel hibás döntésnek gondolt dolgokat. Meg 20 évvel ezelőtt más kor volt, más világ. Akkor, abban az időben gondolhatták azt a helyes döntésnek. Én speciel maradnék az EU-ban továbbra is, de ez önmagában szerintem nem ellentmondás, hogy változnak az idők, az érdekek.

Gondolom Te is voltál már munkára jelentkezni, de aztán évekkel később meguntad, és amit anno jó ötletnek tartottál, abból most felmondani akarsz. Akkor Te is ellentmondásos vagy? Vagy ott van Magyar Péter, aki 20 évig fideszes volt, most meg a Fidesz elleni harc éllovasa. Ő is ellentmondásos a szemedben?

febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es érdekes módon a fideszesek pont ezt róják fel MP-nek.. vagy Vityának lehet neki nem?
febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pintér László ***** válasza:
66%

"4es érdekes módon a fideszesek pont ezt róják fel MP-nek.. vagy Vityának lehet neki nem?"


Ahaaa... és a célunk az, hogy olyanok legyünk, mint a fideszesek? Ne haragudj, de Én jobb szeretnék nem olyan lenni, mint a Fidesz!


Szerintem fontos kritizálni az összes oldalt, de normális, értelmes, logikus kritikákkal. Most egyik nap azért kritizálni, mert nincs rajta sapka, másik nap meg azért, mert van rajta sapka, na ez tipikus fideszes stílus. Szerintem pont meg kéne szabadulnunk a Fidesz negatív stílusjegyeitől, nem pedig felvennünk azokat!

febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pillanat: náluk a szabály kb. ennyi: "A pénz kő, a szabályok nem kő".

Erre számítottak ők is, így elővették a kipcsák-szittya-hun gondolkodásódot, osztan mindenkit jól kiosztanak, és Jó napot! Minden rendben is lészen.

febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ellentmondásos. Épphogy szinkronban van Orbán hazudozó és álságos magatartásával.
febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A Fidesz-KDNP vezetősége tisztában van azzal, hogy ellentmondásos a viselkedése?

Mivel ők a nagy keresztények, ezért a Biblia nyelvén szólok hozzájuk: "Ha tehát mást tanítasz, magadat nem tanítod? Te, aki hirdeted, hogy ne lopj, lopsz? Te, aki azt mondod, ne törj házasságot, házasságot törsz? Te, aki utálod a bálványokat, templomrabló vagy? Te,...

Szokták mondani, hogy a többkulcsos adó növeli a fekete gazdaságot, ha ez így van akkor miért Magyarország, Románia és Bulgária a legkorruptabb és...

Egyáltalán miért kell félni a fekete gazdaság erősödésétől? Rajtunk kívül az egész EU-ban a fekete gazdaság aranykorát éli, mert mindenhol többkulcsos van?

A Fidesznek miért ilyen ellentmondásos a kommunikációja?

Egyik vs. másik állítás: - Magyar Péter egy jelentéktelen bohóc > < MP blokkolja az EU pénzeket, puccsolja a magyar kormányt - Megcsinálják az ukránok a Tisza appot > < Feltörik az ukránok a Tisza appot - Magabiztos Fidesz négyötöd jövőre > < A Tisza adóztatni...

Jobboldaliak! A tiszások azért viselkednek ellentmondásosan, mert meg akarják nyerni a bizonytalan szavazókat, és át akarnak még csábítani szavazókat a jobboldalról?

Az számomra teljesen nyilvánvaló, hogy a Tisza párt, nagyrészt baloldali érzelmű emberek által támogatott, volt DK-sok, momentumosok stb. egyesültek benne, lényegében a 2022-es Összefogás szavazóit ismerhetjük fel benne - ez kb. 2 000 0000 ember, kb. ennyi szavazat fog...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!