Magyar Péternek hogy fog kinézni a családtámogatási rendszere?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Valszeg alanyi jogon járó támogatások lesznek.
De ez nyilvános is, hogy emelni akarja jelentősen a családi pótlékot.
A családi pótlék a legnagyobb hülyeség, amit kitaláltak.A kitalálói nem számoltak a visszaélésekkel.Illetve, a támogató sem veszik figyelembe.
Miért társadalmi érdek az "erőforrások" szaporodásának támogatása?
Mert ez rohadtul ellentétes a társadalmi érdekekkel.




válasza:



válasza:7#
Szerinted lenne ilyen?
Bódis lúvnya meg a többi "szagértő" szerint szociálisan érzéketlen lenne.




válasza:"Hagy szaporodjon a tartalék...."
Az is szerepel a programban, hogy 10 millió felett lesz a népesség. Egyszerű a képlet: rejtett erőforrások + migrantok + alanyi jogú szociális támogatás = 10 millió "magyar".
A péz' abból lesz, hogy nem lesz korrupció, meg szabad közbeszerzések lesznek (értsd, külföldi multik jönnek be, akik olyan áron vállalnak be munkákat, hogy az a magyar cégeknek ne érje meg, és tönkremenjenek - ez egy befektetés a piac tisztítására, korábban is ez volt a taktika, utána már annyit kérnek amennyit akarnak), és megadóztatják a megadóztathatatlan milliárdosokat :)
Mese mese meskete! :)
Áradjon!




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Erről nem a születések száma ad reális képet, hanem a teljes termékenységi arányszám, ami azt mutatja, hogy a szülőképes korú nők átlagosan hány gyereket vállalnak. (Ugye kevesebb szülőképes nő kevesebb gyereket fog eredményezni, ezért sem érdemes nézni a születések...
Miért nem teremtenek olyan körülményeket hogy bárki aki tisztességesen dolgozik, össze tudjon hozni egy saját lakást rövid időn belül?
Mert bizonyos jövedelemszinthez kötött - emiatt a gazdagok több gyereket nem fognak vállalni; a szegényeknek meg nem jut (elég) támogatás, amiből több gyereket vállalnának?
Apa nap = 5 nap + 5 nap táppénzes bér. Ez nevetségesen kevés. Családi pótlék 10 000 Ft SzJa kedvezmény: 10 000 Ft Egyszeri anyasági támogatás: 64 000 Ft És ennyi. Nyugatabbra sokkal komolyabb támogatások vannak. (Az eladósítást nem tartom támogatásnak ezért...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




