Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek hogy fog...

Magyar Péternek hogy fog kinézni a családtámogatási rendszere?

Figyelt kérdés
Azt régóta mondják, hogy duplázná a családit és a gyest, de most azt hallottam, hogy megtartaná mellette a családi adókedvezményt is, ez komolyan így van, hogy se a 2/3/4 gyerekes anyák SZJA mentességét se venné el, meg a gyerekek után járó adóvisszatérítést sem?

febr. 8. 21:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Szja mentessèg nem lesz, családi adókedvezmény is vissza lesz nyírva szerintem, helyette alanyi jogon jàró támogatások lesznek..
febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Hagy szaporodjon a tartalék....
febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Cigányoknak ingyenes lakhatás, ingyenes élelmiszer és havi félmillió segély.
febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Én is ettől félek...
febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
Ez a jövő zenéje mert ezzel lehet szavazatot szerezni.
febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Valszeg alanyi jogon járó támogatások lesznek.

De ez nyilvános is, hogy emelni akarja jelentősen a családi pótlékot.


A családi pótlék a legnagyobb hülyeség, amit kitaláltak.A kitalálói nem számoltak a visszaélésekkel.Illetve, a támogató sem veszik figyelembe.


Miért társadalmi érdek az "erőforrások" szaporodásának támogatása?

Mert ez rohadtul ellentétes a társadalmi érdekekkel.

febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%
#6 Elég lenne annyit behozni: Aki nem dolgozik, nincs családi pótlék, családi adókedvezmény amúgy sincs, ha nem dolgozik senki a családban.
febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%

7#


Szerinted lenne ilyen?

Bódis lúvnya meg a többi "szagértő" szerint szociálisan érzéketlen lenne.

febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
16%

"Hagy szaporodjon a tartalék...."


Az is szerepel a programban, hogy 10 millió felett lesz a népesség. Egyszerű a képlet: rejtett erőforrások + migrantok + alanyi jogú szociális támogatás = 10 millió "magyar".


A péz' abból lesz, hogy nem lesz korrupció, meg szabad közbeszerzések lesznek (értsd, külföldi multik jönnek be, akik olyan áron vállalnak be munkákat, hogy az a magyar cégeknek ne érje meg, és tönkremenjenek - ez egy befektetés a piac tisztítására, korábban is ez volt a taktika, utána már annyit kérnek amennyit akarnak), és megadóztatják a megadóztathatatlan milliárdosokat :)


Mese mese meskete! :)


Áradjon!

febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Mit ír a Tisza programja? Megnézted benne?
febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Miért mondják sokan, hogy a fidesz családtámogatási rendszere nem segít a gyerekvállalásban?

Erről nem a születések száma ad reális képet, hanem a teljes termékenységi arányszám, ami azt mutatja, hogy a szülőképes korú nők átlagosan hány gyereket vállalnak. (Ugye kevesebb szülőképes nő kevesebb gyereket fog eredményezni, ezért sem érdemes nézni a születések...

Mi értelme az olyan családtámogatási rendszernek, amiben ingyen hiteleket, pénzt osztogat? Miért halat adnak az éhezőnek?

Miért nem teremtenek olyan körülményeket hogy bárki aki tisztességesen dolgozik, össze tudjon hozni egy saját lakást rövid időn belül?

Mi a megoldása az Orbán-kormánynak Magyarország nagyarányú népességfogyására és a születési számok visszaesésére? Fidesz által bevezetett felső közép...

Mert bizonyos jövedelemszinthez kötött - emiatt a gazdagok több gyereket nem fognak vállalni; a szegényeknek meg nem jut (elég) támogatás, amiből több gyereket vállalnának?

Miért hiszi azt a kormány hogy családtámogatási rendszerük kiemelkedően jó Európában?

Apa nap = 5 nap + 5 nap táppénzes bér. Ez nevetségesen kevés. Családi pótlék 10 000 Ft SzJa kedvezmény: 10 000 Ft Egyszeri anyasági támogatás: 64 000 Ft És ennyi. Nyugatabbra sokkal komolyabb támogatások vannak. (Az eladósítást nem tartom támogatásnak ezért...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!