Jocky Ewing lesz a miniszterelnök a Polimarket szerint. Mit szólsz?
A Polymarketen ötszörösére emelkedett annak az esélye, hogy Kapitány István lesz a következő miniszterelnök. Én el tudom kébzelni, hogy Magyar Péter mivel úgyis nagy az elutasítottsága tiszás berkekben is már, átadja a kormányfői helyet a magyar Jockey Ewingnek. Azt mondja legyél te. Csinálj új programot. Vezesd úgy az országot ahogy jónak tartod ha már te vagy a magyar Jocky Ewing




válasza:Úgy látom a fidesz mindenképp el akarja bukni a választást.
De hát akkor hajrá, folytassák csak a kreténkedést.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Polymarketen megugrott István esélye hogy ő lesz a következő miniszterelnök
írd oda a válaszhoz, hogy tiszás/fideszes/mh-s/egyéb ellenzéki vagy e
Pl. vietnamiak, filippínók, pakisztániak, indiaiak, és kínaik. Tisza a programjába foglalta ezt. Fidesznek évtizedek óta programja sincs. Tisza a Néppárt tagja ahol Magyarország érdekérvényesítése sokkal hatékonyabb. Fidesz és a KDNP évekkel ezelőtt hagyta...
Mennyit nyerek ha 100 eurót rakok fel Orbán Viktorra? Hülye vagyok a platformhoz
Ki lenne alkalmas?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




